Візи за призначенням

Для того, що б правильно визначити яка саме віза, виходячи з потреб, вам потрібно, слід більш детально розібратися, а які саме типи шенген віз існують. На сьогодні в Україні функціонує наступна класифікація за типами: основні два - «А» і «В» видаються персонам, які подорожують транзитом по країнах Шенгену - це аеропортові візи і транзитні. Ще один тип - «С» видається відвідують конкретну країну з метою туризму, бізнесу або погостювати. Відповідно - це туристична віза, бізнес віза і гостьова віза. Тип «D» визначено для позначення робочої візи в країни шенгену.

  • Віза Тип «А» - аеропортова шенгенська віза, видається з метою надання можливості подорожуючим безперешкодно здійснювати транзитні перельоти по шляху проходження в пункт призначення - кінцеву країну перебування. З такою візою ви маєте право знаходиться на території аеропорту, але, на жаль, не маєте права залишати його межі і пересуватися всередині країни.
  • Віза Тип «B» - транзитна шенген віза. Якщо ви плануєте поїздку в шенген зону на якому - або наземному транспорті (автобус, авто, поїзд), то вам необхідна віза даного типу. З нею ви отримуєте певні переваги в пересуванні всередині території транзитних країн, з правом перебування в кожній з них від 1 до 5 днів.
  • Віза Тип «С» - короткострокова шенген віза, для тих, хто планує затриматися з метою туризму, бізнесу або відвідування близьких на території країни, що не довше періоду в 90 календарних днів. У даного типу існують різновиди, залежно від тривалості перебування. А саме, тип «С1» - візи терміном до 30 днів, тип «С2» - візи терміном до 90, з коридором 180 днів, тип «С3» - візи терміном до 90, з коридором в 390 днів, тип «С4» - візи з терміном перебування до 90 днів, з коридором (терміном дії) від 1 до 5 років.

До даної класифікації можна додати такі типи віз, як: Одне - дворазові шенгенські візи, на які поширюється «правило першого в'їзду» через кордон тієї країни, якої була видана дана віза. Також, з даною візою ви маєте право тільки на одне або два перетину кордону цікавить країни. Шенгенська мультивіза, або багаторазова. Маючи в своєму розпорядженні візою даного типу, виданої одній з країн-учасниць шенген угоди, ви отримуєте право в'їжджати на територію шенгену через кордон будь-який інший стани - учасниці. У такому випадку, маючи, наприклад, естонську мультивізу з терміном перебування на території шенгену 30 днів, і тривалістю терміну дії візи (коридором) в 90 днів, ви можете багаторазово, з різною тривалістю перебування, поспішати шенген, по до моменту вичерпання ліміту днів

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить