Віза для безробітного

Віза для безробітних українців - міфи і реальність

Хтось подивиться з цією думкою , але все ж більшість наших співвітчизників може відзначити , що рівень життя в Україні , хоч і дуже повільно , але піднімається , прагнучи до досконалості! Ми вже зовсім не ті , що були під час СРСР , і далеко не ті , ким стали після його розпаду . Та що там говорити , сьогодні Україна навіть не та , що була 5 років тому , а куди краще , стабільніше , надійніше і сильніше. Теж саме можна сказати і про її громадян .

І тут , хто як вміє , так і крутиться . Це незнищенне властивість слов'ян , навіть в самих непростих ситуаціях знаходити вихід , а що вже там говорити , якщо країна розвивається , і рівень життя і матеріального благополуччя її громадян зростає . Проте ж , у нашій країні ситуація далека від безумовно благополучної , тому фраза «кожен як вміє , так і крутиться» найбільш підходяща до теперішньої ситуації. А саме , як часто сьогодні трапляється , що мають нормальний дохід українець хоче виїхати на відпочинок чи у гості закордон , але тут на жаль , він візу отримати не може , так як , на жаль , працює не офіційно , або навіть працюючи офіційно , більшу частину своїх доходів він отримує неофіційно. Багато хто задається питанням , як же бути , і невже віза для безробітного або віза без довідки про доходи - це недосяжна мета , і який може бути вихід їх ситуації.

Міф № 1 Віза без трудової книжки , але з довідкою з банку

Якщо довіриться гуглу , безлічі форумчан і анонімних , а часом і ні, персон , то можна дізнатися , що важливо в такій ситуації мати гарні рахунок у банку , про який надати довідку , при подачі документів . Мовляв , і так « прокотить » , гроші на рахунок можна завести безпосередньо перед подачею , а потім зняти , після отримання візи , тим самим доводячи свою платоспроможність. І , якщо вірити думкам, саме в цьому успіх .

Змушені вас розчарувати , що даний вихід дуже ризиків , і може спрацювати за типом «російської рулетки » , де ви « або пан, або пропав». Це пов'язано з тим , що в частих випадках перший і найважливіший питання , який вам можуть задати , а звідки , власне , гроші ? І на доказ їхньої реальності можуть запросити додатково до довідки з банку ще й роздруківку руху грошових коштів на вашому рахунку , за останні пів року. Тоді ваша шенгенська віза без довідки з роботи може полетіти в тартарари , і більше того , ви станете спантеличені складнішою проблемою , що робити з відмовою.

Міф № 2 Шенген віза для безробітного з липової довідкою з роботи

Межі кмітливості нашого брата воістину невичерпні , тому багато виходом їх даній ситуації бачать або , Варіант № 1 тимчасово у когось оформиться на роботу , що б взяти довідку . І він , на жаль , знову неуспішна ! Т.к. суворим вимогою до даного виду довідці є те , що б вона містила розшифровку ваших доходів за останні пів року. Їх звичайно можна дописати , але наслідки можуть бути згубними , як для вас , так і для цієї компанії , і не змусять себе довго чекати! Те ж відноситься і до Варіанту № 2 , якщо людина працює , але не отримує офіційного великого доходу , то в довідку дописують липовий . Обоюдо небезпечні дії , тому що документ можуть перевірити , і якщо виявиться його неправдивість , то податкова навести до роботодавця , а вас внесуть до чорного списку Візер за підробку документів . Ви навіть не зможете оскаржити цю відмову , тому що винні ж самі.

Міф № 3 Іспанська віза для безробітного - вирішення всіх проблем

Деякі неабиякі « порадники » дають рекомендації безробітним або немеющіе дохід персонам звертатися за візою в іспанське посольство , мовляв там можна і довідки липові , або толко довідку з банку. Знову розчаруємо вас . Іспанія звичайно ж лояльна до нас країна , і посольство теж , він не до такої ж міри. Ризик той же, документ можуть перевірити! Наслідки в той же ряд , - податкова чи чорний список , або банальний , але дуже неприємний відмову.

Шенгенська віза для безробітного - варіанти рішення

Якщо вирішити питання вам потрібно швидко , то єдиним правильним виходом буде - звернутися до фахівців візової підтримки , у яких свої секрети , і ми їх , видавати звичайно не станемо, але ! це може стати реальною допомогою в рамках вашої проблеми. Безумовно , деколи ці послуги не настільки дешеві, але хіба воно не варте того , що б , виключивши ризик і наслідки , отримати бажаний результат! Безумовно так!

Фахівці візової підтримки EVISA завжди готові вам допомогти , надавши безкоштовну консультаці...

Комментарии   

0 # Вадим 02.11.2016 21:41
В мене така ситуація, я актор кіно і працюю на багатьох проектах, але справку про доходи дістати від кожного мені віку не вистачить, офіційно я ніде не працевлаштований і не студент. Не маю своєї квартири чи автомобіля, тільки маю дарственно на квартиру. Мені потрібен шенген в Францію, які документи мені потрібні для того щоб поїхати у Францію.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить