Віза для водіїв

Плануєте здійснювати міжнародні перевезення? Незалежно від того, приватне чи Ви обличчя і мають намір знайти роботу водієм на міжнародні перевезення, або ви компанія, що здійснює вантажоперевезення по Європі, Вам особисто та вашому персоналу однозначно необхідна наявність головного документа - шенгенської візи для водіїв - дальнобойшіков.

Країни: ПОЛЬША ЭСТОНІЯ УГОРЩИНА

К-ть днів Польша Эстонія Угорщина  Оформлення  Информація про визи
 15 -30 днів 300€  * *  5-14 дней  без присутності
 90/30-45 днів 400€  450€ 450€  5-14 дней   без присутності
 180/90 днів 450€   500€  500€  5-14 дней   без присутності
 360/90 днів 550€  600€ 600€  5-14 дней   без присутності
720/360 днів 850€ * *  5-14 дней  без присутності

Необхідні документи для візи водіям:

  • паспорт закордонний 
  • Паспорт цивільний (копії всі 16 стр) 
  • 2 фото 3,5 х4, 5 см 
  • Права водійські (копія) 

Термін оформлення візи для водіїв

Особам, які працюють в даній сфері давно, напевно буде простіше і швидше вирішити питання з отриманням візи для водіїв, однак якщо ви стикаєтеся з цим завданням вперше, або віза для водіїв вам потрібна терміново, або, більше того, якщо у вас немає в наявності всіх необхідних документів (а їх кількість внушающее ), то тут не обійтися без сторонньої допомоги. Замовляйте послугу - шенген віза для водіїв вантажівок ( далекобійників ) і ми швидко, якісно і за прийнятну ціну допоможемо вам стати щасливим власником даного документа.

Навіщо потрібна віза для водіїв

Згідно з останніми рішеннями Європарламенту з закордонних справ, який схвалив спрощення порядку оформлення шенген віз деяким категоріям населення України, водії - далекобійники мають пільгові права на відкриття шенген візи. А саме, даний тип віз є безкоштовним, тобто немає необхідності оплачувати консульський збір, в деяких випадках оплачується візовий збір за послуги візового центру конкретної країни. Але віза для водіїв вантажівок залишається обов'язковою при наявності наміру здійснювати приватною особою або компанією міжнародні вантажні перевезення. І ще - перелік пакету документів на відкриття шенгенських віз далекобійникам дуже значний! При відсутності хоча б одного із зазначених консульством документів ви ризикуєте отримати відмову і, відповідно, зірвати угоду або поставку товару, втративши величезні кошти ! Виходячи з цього, краще зайвий раз перестрахуватися, звернувшись до професіоналів візової підтримки, але тим самим убезпечити себе від невдач і мінімізувати ризики фінансових втрат.

Шенген віза для далекобійників - різновиди

Залежно від передбачуваного маршруту проходження водія, можна виділити кілька типів віз відповідно з терміном перебування і кількістю раз перетину шенген кордонів. А саме: короткострокова одноразова шенгенська віза для водія; довга багаторазова віза ( мультивіза ) для далекобійників. Залежно від кінцевого пункту призначення дані типи віз будуть належати до тієї чи іншій країні. Наприклад, річна польська віза для водіїв, піврічна естонська мультвіза для далекобійників, естонська віза для водіїв вантажівок або двотижнева французька віза далекобійникам . Залежно від ваших можливостей і намірів можна ще виділити такі типи віз: віза для водія без присутності ( віза без співбесіди ) і шенген віза з особистою присутністю .

Звернувшись в EVISA, ви отримуєте можливість без клопотів отримати будь-яку з перерахованого типу віз.

Шенгенська віза для водіїв- далекобійників - просте завдання для фахівців візової підтримки EVISA

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить