Віза на рік

Шенгенська віза на рік

Оформляйте з evisa шенгенські візи на один 1 рік

Ви довго думали і прийняли рішення оформити візу на рік. Цей вибір роблять багато наших клієнтів. Зваживши всі за і проти вони зупиняються саме на цій візі. Адже шенгенська віза на рік, це хороша можливість безтурботно їздить країнами ЄС для самих різних цілей і завдань протягом цілого року.

Що значить віза на рік?

Річний візою слід вважати, візою термін дії якої ровняется одному року. Максимальна кількість днів перебування за такої візи та й по інших візами також, становить дев'яносто днів у кожному півріччі. Це означає що якщо умовно розділити рік навпіл по шість місяців, то прибувати в перше півріччя можна не більше 90 днів. Це правило стосується і другого півріччя.

Шенгенська віза на рік - За і проти

Спершу можна розглянути позитивні сторони річної візи. Виходячи з обставин, які змушують часто бувати у відрядженнях, віза на рік є правильним вибором. А з точки зору економії часу і грошей - найцінніших ресурсів у наш час шенгенська віза на рік буде незамінною. Важливо знати, що не кожна віза підійде саме вам. Мова йде не про тривалість візи, а про її призначення. Про мінуси не говоритимемо, просто скажемо, що для не часто мігруючих громадян простіше відкривати наприклад туристичну візу.

Оформлення візи на рік

Щоб оформити візу на рік, необхідно подати заявку поштою або зателефонувати в офіс компанії. Не кожна країна шенгену видає річну візу, точніше сказати не в кожну країну EVISA може допомогти відкрити таку візу. Це не так важливо, адже шенгенська віза діє на всій території Європи. Уточнюйте за телефоном всі деталі стосуються потрібної вам візи.

Виза на год от компании Визаимхо

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить