Віза до Венесуели


Віза до Венесуели для українців

Венесуела - край королев краси світового масштабу.
Мандрівні наметившие собі пунктом призначення північну країну Південної Америки - Венесуели задаються питанням, а чи потрібна віза до Венесуели для громадян України. Відповідь на сьогодні - так, потрібна. У той час, як для громадян РФ віза до Венесуели скасована, так само як і в віза в Чилі.

Віза до Венесуели вартість

Віза на запрошення 250 €
+45 $ (Консульський збір)

Віза до Венесуели документи

  • 2 фото,
  • Запрошення / бронь - туру,
  • Копії внутр. паспорт ( 1-16 стор )
  • Довідка з роботи ( табличка за останні пів року)
  • Довідка з банку (залишок на рахунку )
  • Довіреність на кур'єра


Серед всіх особливостей цієї країни ми б хотіли почати саме з тією, що не раз переможницями світових конкурсів краси ставали саме венесуелки. Це вам інформація до роздумів... :) У іншому ж, Венесуела багата на приводи і місця для пригод. Серед них, старовинні міста конкістадорів - завойовників, дивовижні за красою Анди, річка Оріноко, водоспад Анхель, який найвищий у світі, а ще кілька " тиш " кілометрів дивних пляжів з розкішною флорою в гущах якій водяться самі дивовижні тварини, і ви можете побачити тільки в цій місцевості.

Не будемо вдаватися в перерахування всіх унікальних представників венесуельської фауни, але згадаємо одного - милашку муравьеда. Він вартий того, що б бути побаченим вашими власними очима. На жаль, Венесуела не відрізняється безпекою, і рівень злочинності зростає і по цей момент, тому напевно туристи, які вирішили її відвідати, це люди шукають нових гострих відчуттів, з пошарпаними, заїждженими паспортами, і з значним списком бачених країн.

Але навіть не дивлячись на небезпеку і ризик, багато хто їде туди.. За пригодами, за враженнями, за новим досвідом, і що б доторкнуться до такої цікавої і ваблячою історії континенту Південної Америки.

Віза до Венесуели : як відкрити, яка вартість, різновиди віз.

Згадували вже, але повторимо ще раз. Віза до Венесуели для українців - це обов'язкова умова для відвідин країни. Так-так, здивуєтеся ви ! Адже росіяни вже давно туди мотаються без віз і можуть там бути до трьох місяців, але на жаль, нам ще до цього не довелося дожити, так що чекаємо і сподіваємося, і починаємо заглиблюватися в питання "оформлення візи до Венесуели ".

Як напевно ви вже знаєте, у вас є кілька шляхів її отримання. Це віза до Венесуели самостійно, або венесуельська віза без особистої присутності. Найчастіше нашим співгромадянами потрібна туристична віза до Венесуели. Якщо потрібна віза до Венесуели без зайвих витрат грошей - ваш єдиний вихід - гуглити і розпарюють обізнаних у цих питаннях друзів, витрачайте час і нерви на візову тягомотину і ризикуйте отримати відмову. Якщо ж оформлення туристичної візи до Венесуели ви зважитеся довірити професіоналам, то копання EVISA готова вам надати послугу " венесуельська віза під ключ" без особистої присутності. Ми візьмемо всі клопоти з оформлення всіх документів, подачі та отримання візи.

Ви не витратите ні єдиної зайвої хвилинки свого часу й грама нервів, а лише трохи більше коштів на її отримання, але в результаті ви зрозумієте, що це стоїте того. Віза до Венесуели вартість - це питання більш конкретно ви зможете з'ясувати, зв'язавшись з нашими фахівцями візової підтримки, і отримавши від них безкоштовну консультацію. Майте на увазі, що ціни можуть коливатися в межах декількох десятків умовних одиниць, в залежності від повноти вашого пакету документів, і ваше індивідуальної ситуації !

Подорожуйте із задоволенням ! Довіряйте професіоналам!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить