Тривалість дії туристичної візи до ОАЕ

Стандартно туристична віза до  ОАЕ без туру або з туром (не важливо ) видається з наступними параметрами : термін дії візи в Емірати (умовний коридор ) 60 днів, кількість днів перебування в ОАЕ з даної туристичній візі 30 днів.

Якщо розглядати на прикладі, то допустимо ви отримали візу 1.02, термін її дії складе період з 1.02 по 1.04, це той період, коли ви маєте право в'їхати в Емірати. Теоретично ви це можете зробити і 1.04, але по практиці можемо твердо сказати, що краще в'їжджати не пізніше ніж за тиждень, до закінчення терміну візи. Після в'їзду в ОАЕ за отриманою тур візі, на території еміратів ви маєте право перебуває до 30 днів, і не днем більше! Наприклад, ви вирішили виїхати 11.03, то повернуться вам потрібно буде 9.04, тобто 9 квітня покинути територію ОАЕ!

Важливо, що віза в ОАЕ одноразова! А значить в'їхати в країну ви можете тільки один раз, не залежно від того, вичерпали ви виділене вам кількість днів перебування чи ні. Якщо ви пробули не 30 днів, а 20, наприклад, то для наступної поїздки потрібно відкривати нову візу.

>>> Віза до ОАЕ головна сторінка

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить