Віза до ОАЕ

На сьогоднішній день обов'язковою умовою в'їзду на територію ОАЕ для громадян України є наявність візи. Тільки лише громадяни 33 країн можуть в'їжджати на територію ОАЕ без наявності візи і оформляти її по прибуттю в аеропорту.

Віза в Ємірати ОАЕ для українців

На жаль, Україна не входить до переліку безвізових, тому відповіддю на питання - чи потрібна віза в Дубаї (ОАЕ) українцям, відповідь - однозначно ТАК.

Туристична віза до ОАЕ без ТУРУ на 30 днів 195$

Вартість візи в ОАЕ (Емірати) без Тура

  • Вартість візи в ОАЕ без туру на 30\60 днів становить  250$ 195$
  • Вартість візи в ОАЕ без туру на 14\60 днів становить   230$ 185$
  • Термінова віза в ОАЕ за добу становить 300$
  • Вартість візи в ОАЕ для партнерів
У вартість візи включені всі витрати пов'язані з її оформленням, медичне страхування для в'їзду в ОАЕ не потрібно і оформляється індивідуально за бажанням клієнта.

Оформлення візи до ОАЕ

  • Термін оформлення візи в ОАЕ становить 3-5 робочих дні
  • Тривалість візи в ОАЕ складає 60/30 днів, з одноразовим в'їздом
Віза до ОАЕ - документи
  • Скан-копія першої сторінки закордонного паспорта хорошої якості

Приємний момент в тому, що віза в Дубаї від EVISA відкривається з мінімальним пакетом документів! все що нам може від вас потурбуватися, це якісна, кольорова скан копія першої сторінки загран. паспорта. І на цьому все! З нами ви без зайвого клопоту, і не виходячи з дому зможете відкрити візу в ОАЕ без броні авіа та без броні готелів! Фактично без туру!

Довіряйте професіоналам та замовляйте послугу EVISA- віза до ОАЕ ( Емірати) без Туру!

 

Віза в Емірати (ОАЕ) для українців

Крім того, що будь-якому громадянину України, охочому відвідати ОАЕ необхідна віза, залежно від строків та мети перебування: гостьова віза до ОАЕ, туристична віза до ОАЕ, транзитна віза до ОАЕ (дійсна 96 годин), варто згадати, що отримати її не так вже й просто. Якщо ви збиралися робити все своїми руками, то будьте готові, що віза до ОАЕ самостійно дістатися вам не просто. У першу чергу треба пам'ятати, що в 90 % з 100 туристичну ( найпоширенішу ) візу видають на підставі сплаченого туру до ОАЕ. Транзитну ви зможете отримати надавши оплачену бронь транзитних авіаквитків, з точним зазначенням, куди саме прямуєте, пролітаючи через Дубаї. Якщо ж ви твердо вирішили, що ризикнете відкрити візу до ОАЕ без туру самостійно, то готуйте величезний пакет документів для подачі. Ще одним ускладнюючим моментом може бути те, що в Україні немає посольства ОАЕ, а самий найближчий в Москві. Тому будь-якому українцеві, бажаючому оформити дозвіл на в'їзд в Емірати, видається віза в електронному вигляді, у форматі pdf файлу, який необхідно роздрукувати перед вильотом, і після прибуття в аеропорту надати, разом з чинним закордонним паспортом, в якому по закінченню подорожі будуть стояти лише відмітки про прибуття та відбуття з ОАЕ.

Віза до ОАЕ для українців

Віза до ОАЕ видається за наявності пакету документів, до числа яких входять: три фотографії, копія закордонного паспорта, заповнена англійською мовою анкета, підписана заявником. Також потрібно підтвердження бронювання готельного номера, поліс медстрахування, покриття якого не менше тридцяти тисяч євро. Плюс до всього, слід сплатити консульський збір. Тридцять доларів становить консульський збір для діток, сорок доларів коштує одноразова віза і вісімдесят доларів багаторазова віза. Щоб отримати транзитну візу до вищевказаних документів потрібно додатково надати запрошення, копії квитків в заключний пункт перебування, підтвердження бронювання готелю в державі перебування.

Віза до ОАЕ в паспорт не вклеюється

Вона видається у формі листа формату А4, а в паспорті мандрівника ставляться тільки відмітки про в'їзд, виїзд з держави. Для в'їзду до ОАЕ потрібно мати в'їзну візу, яка ставиться після прильоту в аеропорту, однак документи оформляти необхідно заздалегідь за допомогою туристичної компанії, так як документи розглядаються до ОАЕ, а не в посольстві на Україні. Якщо діти у віці до вісімнадцяти років будуть летіти в супроводі дідуся чи бабусі і у них однакові прізвища, то обов'язково знадобитися нотаріально завірений лист, написаний батьками, в якому батьки не проти такої подорожі. Якщо ж прізвища бабусі чи дідуся відрізняються від прізвища дитини, то крім листа знадобляться документи, що підтверджують спорідненість. Вони повинні бути перекладені на англійську мову, потрібна також копія оригіналу документа. До вісімнадцяти років дитина може летіти з батьком і матір'ю, або одним з них, якщо ця дитина вписана у паспорт до одного з них. Якщо дитина має свій проїзний документ, і у нього прізвище інше, то знадобиться свідоцтво про народження, перекладене на англійську мову плюс копія документа.

Віза до ОАЕ для українців має свої особливості

Наприклад, українкам, які не досягли тридцяти років, подорожуючим без чоловіка, потрібно пред'явити свідоцтво про шлюб. Крім того, жінкам до тридцяти років, забронювали номер у двох чи тризірковому готелі, потрібно внести депозит, розмір якого складає півтори тисячі доларів, це штраф, передбачений на випадок невиїзду туристки з ОАЕ. Якщо жінка їде з чоловіком, то у них повинні бути однакові прізвища. Інакше, швидше за все, візу отримати не вийде.

Віза може бути не видана, якщо діти будуть подорожувати без супроводу батьків. Віза до ОАЕ для українців може бути не видана, якщо в паспорті людини є відмітка про отримання візи в Ізраїль.

Віза до ОАЕ варто знати

Що у разі відмови від візи, документи і гроші, які були подані на оформлення, поверненню не підлягають. Якщо після отримання візи, турист з якихось причин відмовляється від готелю, його віза анулюється, так як візу не відкривають без проживання туриста в готелі. Також візу не відкривають без докладної, повної інформації про кандидата на в'їзд. Якщо були отримані неправильні паспортні дані ( дата народження, номер паспорта), у візі потрібно зробити корекцію, що можливо за окрему плату.

Що стосується термінів, то віза до ОАЕ для українців видається протягом двох днів.

Віза до ОАЕ для безробітних, студентів і пенсіонерів

У нашій країні не рідкісна ситуація, коли людина не має тимчасово або постійно офіційного місця роботи, але при це має постійний дохід, який дозволяє йому здійснювати подорожі, у тому числі відвідувати ОАЕ без туру або по туру. У такому випадку може знадобитисявіза доОАЕ для безробітного. Ця послуга від EVISA дозволить вам бути впевненим, що віза до Еміратів без довідки про доходи поповнить ваш арсенал в найкоротший термін і за саму приємну ціну.

Якщо ж ви на поточний момент є студентом або студенткою, але є необхідність чи потреба потрапити до ОАЕ, то і тут у нас є підходяща послуга для вас.віза доОАЕ для студентів так само доступна для задоволення ваших потреб в подорожах ! Можливо у вас прекрасної половини студентства може виникнути питання, а вдасться чивіза до ОАЕ для молодої незаміжньої дівчини, і тут ми твердо і з упевненістю заявляємо, що так! віза д оОАЕ для дівчини до 25 це для EVISA  не проблема.

Схожа ситуація деколи складається і при необхідності відкрити візу до ОАЕ для пенсіонерів. Буває так, що дітям хочеться порадувати батьків і звозити на відпочинок в дивовижні Емірати, а іноді, самі діти там і живуть, і мають намір запросити батьків у гості відвідати їх в Емірати. Як відкрити візу в ОАЕ для пенсіонера, наскільки реальнавіза доОАЕ для пенсіонера або людини похилого віку? Будемо короткі, хоч і повторимося, для EVISA немає нездійсненних завдань! Ми відкриємо вам дану візу без яких або клопоту і турбот з вашого боку, і навіть в чистий паспорт!

Окремо варто сказати, щовіза до ОАЕ в чистий паспорт не є складна задача!

Читайте также http://visaimho.com/uae.html от VISAIMHO

Комментарии   

0 # Елена 17.11.2015 20:30
Я б хотіла відкрити візу на 30 днів без туру.Підкажіть куди відіслати данні?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # evisa 23.11.2015 23:43
Залишати заявку потрібно тут
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Mykhaylo 13.01.2016 14:39
Доброго дня!
Я хотів би дізнатися, чи потрібна українцям транзитна віза в Емірати, якщо я лечу далі (пересадка DXB 3 години) і не збираюся залишати транзитну зону. Авіакомпанія - Emirates.
Заздалегідь вдячний за відповідь.
З найкращими побажаннями,
Михайло Ковальчук.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить