Туристична віза

Для того щоб подорожувати, здійснювати поїздки в якості туриста, повинна бути в наявності туристична віза.

Сьогодні все частіше багато наших громадян хоч і не надовго, але вибираються на відпочинок до Європи. Вибір падає на Європу не випадково. Саме Європа надає в своєму розмаїтті на вибір різні туристичні програми. Європа включає в себе багато туристичних країн які левову частку свого бюджету збирають з прибутку від туризму. А для деяких країн наприклад Греції для поїздки яку оформляється віза до Греції, туризм є основним пунктом у рядку доходів держави.

Також чимало нових країн вступили в шенген співтовариство ведуть свій розвиток саме в туристичну напрямку роблячи цю сферу пріоритетним завданням для своїх економік. Такі нові країни, як Сербія, Хорватія вже не перший рік радують своїх гостей привітністю приймаючи у себе з кожним роком все більше і більше туристів в тому числі і з України. Ринок туризму зростає з кожним роком, кількість туристів зростає і множиться люди хочуть бачити все більше нових міст, відкривати нові місця, відвідувати інші країни.

Як же оформляється туристична віза?

Спершу мова піде не про те, як оформляється туристична віза, а як називається та країна яку Ви хочете відвідати. Адже саме від вибору країни залежатиме подальша процедура підготовки для отримання візи. Якщо ми говоримо про країни шенгенської угоди то процедура буде схожою, не дивлячись від вибору консульства. Ця угода гласне і для всіх країн її підписали і тому процедура підготовки у них вельми схожа. Варто сказати, що не всі країни однаково реагуватимуть на зібраний вами пакет документів. Важко сказати з чим це пов'язано, швидше за все зі внутрішніми правилами конкретної країни. Не знаючи і не враховуючи цього факту відмінності прийому документів того чи іншого консульства Ви ризикуєте отримати відмову. Також є відсутність чіткого прогнозу в швидкості обробки даних та прийняття рішень з видачі візи.

Як отримати туристичну візу?

Є кілька способів як це зробити, розглянемо основні. Якщо ви звертаєтеся в тур фірму набуваючи, так званий ТУР, тоді всі питання з оформлення, лягають на компанію. Бувають варіанти, коли турфірма продає тільки тур без візи. Це часте явище в наш час, люди отримати поїздку в подарунок. У такому випадку необхідно самостійно займатися візовими питаннями. Купуючи тур, ви не тільки бронюєте готель і переїзд, але і оплачуєте всі можливі культурні заходи які входять в програму поїздки. Це буває корисно, особливо людям, які вперше їдуть в ту місцевість.

Що робити тим хто не хоче блукати вже знайомих місцях, або хоче більш відокремлено цікавитися місцевістю? Для таких випадків підійде індивідуальний туризм. Це вид туризму підійде більш досвідченим людям, так би мовити бувалим туристам, які хочуть рухатися по власне заданому маршруту. Більше відповідальності, але і більше пригод.

Індивідуальний туризм.

Індивідуальний туризм більш гнучкий, ніж груповий. По перше ви не підписуєте ніяких договорів з тур компанією, яка фактично відповідає за вас на період поїздки а ви зобов'язується виконувати цілий список вимог. По друге ви можете вибрати більш дешевий переліт і готель знаючи заздалегідь час своєї відпустки, що може позначиться на зменшення витрат. Все це ставитися до тих громадян які обрали індивідуальний відпочинок за своєю програмою.

EVISA надає допомогу в оформленні туристичних віз.

Туристическая виза от Визаимхо

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить