Віза в Тайвань

Віза в Тайвань для українців

Запланували подорож в Тайвань ? Задалися питанням, а чи потрібна віза в Тайвань для громадян України ? Відповідь проста - так, віза потрібна. Для того, що б детально дізнатися яка вартість тайванської візи, термін її виготовлення та умови отримання, ознайомтеся з інформацією нижче.

ВАРТІСТЬ ВІЗИ У ТАЙВАНЬ

 

Віза за запрошенням - 180 €
конcульскій збір 50 $

 

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІЗИ В ТАЙВАНЬ

  • запрошення
  • Анкета
  • 2 фото 3,5 х4, 5 см,
  • Копії внутр. паспорт (з відмітками. )
  • Довідка з роботи ( табличка за останні пів року)
  • Довідка з банку (залишок на рахунку )
  • Тайвань не Китай !

Не дивлячись на те, що по цей момент Тайвань вважається частиною Китаю, все ж адміністративний статус цієї провінції особливий. Для того, що б відвідати Тайвань українцям необхідно відкрити тайваньскую візу. У даному випадку тільки вона дає вам право на перетин тайванської кордону. Віза в Китай на жаль не підійде. Найчастіше люди, які наміри відвідати Тайвань - це не туристи. Тільки близько 1 % всіх, хто в'їжджає в країну це туристичні гості, а ось інша частина відвідувачів - це бізнес орієнтовані люди. Це пов'язано з тим, що саме в Тайвані проходить кілька найбільших виставок Азії, які залучають як азіатських бізнесменів, так і людей бізнесу з усього світу. Якщо ж ви турист, то напевно дуже досвідчений, який намагається себе здивувати чимось таким таким собі. Або ж ви справжній цінитель чаю, тому що саме Тайвань вважається батьківщиною декількох кращих в світі сортів чаю. Але якими б не були ваші мотиви візиту, будьте впевнені, що Тайвань здивує вас своєю розвиненістю і прогресивністю, хмарочосами і бізнес середовищем, а так само комфортабельній і дуже розвиненою туристичною інфраструктурою провінції, з широким списком фешенебельних готелів світового рівня.

Віза в Тайвань : як відкрити, яка вартість, різновиди віз.

Для того, що б нашим співвітчизникам отримати візу в Тайвань слід звертатися аж у далекий Відділ Представництва Тайбеской - Московської Координаційної комісії, яка базується в РФ, в м. Москва. Віза в Тайвань - документи. Пакет документів для отримання даної візи достатньо розширений. У випадку, якщо ви вирішили відкрити візу в Тайвань самостійно, то прейдется витратити неабияк нервів і часу, що б їх зібрати і правильно подати. Дізнатися які саме документи в нього входять ви можете, або звернувшись за безкоштовною консультацією від наших фахівців, або погуглити, знайдете сайт представництва комісії та дізнаєтеся там. Типи віз в Тайвань існують різні, у відповідності з метою поїздки це можуть бути одноразова віза, яка підходить бізнесменам і туристам, багаторазова віза підходить тим, хто планує багато частих перельотів в Тайвань, і президентська віза в Тайвань підійде тим, хто планує вчиться або працювати в Китайській провінції.
Який би тип візи вам не потрібний, ми готові надати комплекс послуг візової підтримки та готові взяти всі клопоти з відкриття вашої візи в Тайвань на себе. Задати питання по запиту " віза в Тайвань Київ або віза Тайвань вартість" ви завжди можете нашим менеджерам, які готові надати вам максимум інформації та сервісу, для вашого комфорту.
Відкрити візу в Тайвань за допомогою EVISA абсолютно не складно. За прийнятну ціну ми допоможемо вам відкрити візу без особистої присутності і за найкоротший термін.

Подорожуйте із задоволенням ! Довіряйте професіоналом візової підтримки EVISA

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить