Вартість Шенгенської візи для українців

Не для кого не є таємницею, що отримати шенгенську візу в нашій країні  не так легко, особливо самостійно. Це є великою проблемою для багатьох українців.   Занадто не простий процес оформлення змушує людей звертатися за сторонньою допомогою до  фахівців даної сфери. Виключно завдяки цьому факту, вартість шенгенської візи для українців зростає і перевищує первинну вартість за шенгенську візу яка витрачається на консульські витрати.

Яка реальна вартість шенгенської візи для українців?

Фактична вартість, вона ж і реальна вартість візи для українців Складає 35-60 євро, платити треба в гривнях за курсом НБУ. Ця плата є стандартною для більшості шенгенських країн і зобов'язує консульство прийняти ваші документи на розгляд.

Які ще витрати можуть бути?

У першу чергу це медичне страхування, процедура обов'язкова якщо Ви хочете щоб ваші документи були взагалі прийняті до розгляду. Також Вартість шенгенської візи для українців зростає при перекладах документів, що подаються, саме в такому перекладеному вигляді деякі консульства приймають документи. Існує також завірення документів у нотаріуса, що збільшує первинну вартість візи

На чому можна заощадити?

Як ви вже зрозуміли процес оформлення, може бути не таким вже й простим заняттям. Економія в даному випадку може бути абстрактною і ставитися більше не до грошей а до вашого часу і силам витраченим на пошук інформації та інших дій пов'язані з оформленням візи.

evisa може взяти на себе всі процеси оформлення та видати позитивні результат. Іншими словами шенгенська віза під ключ. Ви оплачуєте тільки за фактом відкритої візи. Також компанія веде інформаційну підтримку своїх клієнтів включаючи моменти перетину кордонів та інших правилах поведінки в шенген зоні.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить