Віза до Словаччини

Віза до Словаччини для українців

До переліку країн шенгену додалася ще одна країна - це Словаччина. І природно для поїздки в цю країну оформляється віза у Словаччину для українців. Візу потрібно оформляти в обов'язковому порядку. Звичайно потрапити в цю країну можна якщо є інша шенгенська віза, але якщо мова йде саме Словаччини то правильніше оформлятися в консульстві цієї країни. Наприклад відкрити візу до Словаччини у Києві.

Вартість візи до Словаччини

СЛОВАЧЧИНА
ПЕРИОД КАТЕГОРИЯ ЦЕНА € СРОКИ УСЛОВИЯ
90/180 Туризм\м 400 7-14 дн В чистий паспорт
1 рік Туризм\м 500 7-14 дн Паспорт с вшзами
2 роки Туризм\м 600 7-14 дн Паспорт с вшзами 

Документи на візу до Словаччини

  1. Паспорт закордонний, оригінал;
  2. Паспорт цивільний, копії всіх (з 1 - 16 стор);
  3. 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см;
  4. ІНН копія;
  5. Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €);
  6. Довідка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців;
  7. Свідоцтво про шлюб / розлучення, копія;
  8. Документи на майно, копії (квартира, будинок, зем. Ділянка, автомобіль);
  9. Для дітей. Свідоцтво про народження, копія;
  10. Справка зі школи, ВУЗу
Як же оформляється віза у Словаччину для українців?

Процес оформлення візи до Словаччини, приблизно такий же, як і в інших консульствах. Є особливості, які можна зрозуміти безпосередньо на самій подачі документів. Без змін залишилася подача основного переліку документів, і оплата консульського збору. Документи будуть розглядатися 5 робочих днів.

Навіщо мені їхати до Словаччини?

Можливо причина по якій Ви можете поїхати в Словаччину - це відсутність цієї країни в списку відвідали Вами країн. Крім цього, Словаччина намагається стати туристичною країною і підганяє всю свою туристичну інфраструктуру під стандарт країн сусідів і загалом під європейський стандарт сервісу туристичних послуг.

Словацька Республіка знаходиться в східній області Центральної Європи. Це дуже красиву державу, популярне своїми культурними та історичними пам'ятками: садибами, фортецями, пам'ятниками і замками. Країна славиться великим числом гір, тому дуже приваблива для шанувальників зимового гірськолижного відпочинку. Крім того, вона багата мінеральними й термальними джерелами.

Нова шенгнеська країна

Словацька республіка є однією з країн Шенгенської угоди. Тому віза у Словаччину може бути транзитною, короткострокової (видається особам, що в'їжджають із задумом відвідання родичів або туризму), національної (видається для тривалого перебування). Віза в Словаччину буває багаторазової і одноразової.

Оформлення візи завжди волає складності, адже врахувати всі нюанси відразу досить складно. Щоб уникнути потреби спілкування з працівниками консульства, витрати часу на черги, уточнення інформації можна довірити оформлення документів нашої компанії. Ми швидко надамо послуги, які допоможуть отримати візу, заощаджуючи при цьому нервові клітини своїх клієнтів. Наші ціни цілком демократичні, тому, якщо планується поїздка до Словацької республіки, можна сміливо звертатися до нас.

Віза в Словаччину Київ

Оформлення візи для громадян України становить 60 євро, вся процедура триває сім-десять днів. Для початку, людині бажаючому отримати дозвіл на в'їзд потрібно заповнити анкету, мова заповнення якої може бути словацьким або англійською. Заповнювати даний документ можна вручну або на комп'ютері.

Далі потрібно підготувати оригінали загальногромадянського і закордонного паспортів. Також знадобляться копії заповнених сторінок з цивільного паспорта, копія першої сторінки закордонного паспорта плюс копії шенгенських віз оформлених протягом останніх трьох років.

Потрібні дві фотографії паспортного формату

Для подачі паперів в консульство потрібно мати в розпорядженні документ, який підтверджує бронювання проживання в країні, бажано, щоб бронювання було повністю оплачено. Консульство приймає тільки оригінали ваучерів словацьких готелів на фірмовому формулярі, де позначені друк готелю, підпис менеджера, а також номери документів та прізвища всіх проживаючих.

Для бронювання готелю потрібно зателефонувати або списатися безпосередньо з готелем, домовиться про відправку відповідного документа. Оплата житла проводитися може за рахунком, який надасть готель допомогою електронної пошти. Комісія за переказ різна, залежить від банку, зазвичай вона складає від дванадцяти до двадцяти восьми доларів.

Самою адекватною є комісія, яку вилучає Приватбанк. Крім того власники кредитних карт запропонувати можуть готелю списати потрібну суму безпосередньо з їх карти, дана операція не передбачає додаткових фінансових розтрат, але слід розуміти, що можна стати жертвою обману і втратити всі свої накопичення з наданою карти. Після оплати, готель повинен вислати ваучер і квитанцію про оплату. Одержувачу рекомендується уважно вивчити зміст отриманих документів, у разі потреби, попросити співробітників готелю внести необхідні зміни.

Якщо бронюється проживання у фізичних осіб, буде потрібно завірені нотаріально документи на проживання, плюс копії документів, що підтверджують, що вони п ...

Читать также виза в Словакию

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить