Шенгенська угода

Процес об'єднань в історії людства тривав давно і постійно. Добровільно чи ні але народи хочуть об'єднаються в союзи. У середині 20 ого століття, ряд європейських країн з метою організації переміщення всього рухомого і не рухомого між собою, поклали підставу до підписання шенгенської угоди.

Передумови шенгенської угоди

Однією з передумовою до безвізового переміщення між європейськими країнами було створення в середині 20 століття митного союзу. Це давало можливість організовувати переміщення швидкого обміну товарів послуг між країнами. З товарами і послугами було все добре, але з людьми були деякі складності в переміщенні. Люди могли переміщатися в цих країнах не маючи при собі віз, але паспортний контроль був присутній і займав чимало часу при переходах між кордонами. Цю проблему вирішили вже в 1985 році, лідери європейських країн таких як Люксембургу, ФРН, Бельгії, Нідерландів, Франції, поблизу місцевого села Шенген підписали угоду про відмову паспортного контролю.

У перший час Шенгенська угода працювала не на всі території країн митного союзу. Відсутність повної домовленості між країнами в питаннях паспортного контролю було неприйнятним, і ставило перепони для виконання основної ідеї Шенгенської угоди. У заміну паспортного контролю були застосовані такі методи, як зорове спостереження. Таке рішення помітно прискорило рух транспорту і людей на кордоні, адже тепер можна було не зупинятися а всього навсього знизити швидкість рух до встановленої.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить