Шенгенська віза з особистою подачею документів

Оформлення візи з особистою подачею документів - поширена послуга в сфері туризму. Ще дану послугу називають, як оформлення візи з особистою присутністю на співбесіді. Ці два визначення тотожні між собою і несуть один і той же зміст. А саме те що людина, (аплікант) сам заносити і подає документи у візовий центр або консульство, залежно від країни.

Шенгенська віза з особистою присутністю - особливості подачі

Головна особливість і відмінність від оформлення шенгенської візи БЕЗ ПРИСУТНОСТІ це те, що Вам доведеться ОСОБИСТО відвідати візовий центр або консульство.

Список країн де необхідно тільки особиста присутність:

  • США;
  • Великобританія (Англія);
  • Польща (бізнес візи)

Як ВИ бачите, не так багато країн представлені у цьому переліку. Це означає що всі інші країни на сайті http://evisa.com.ua/ можна оформити не відвідую вже згадані місця.

Процес оформлення візи з особистою подачею документів

Короткий виклад процесу підготовки документів. Отже, ВИ хочете відправитися в країну з наведеного вище списку. Можна розбити весь процес на кілька етапів:

  1. Етапи. Ви звернулися до evisaза допомогою у сприянні оформлення візи. На даному етапі Ви дізнаєтеся всі моменти, які стосуються: переліку документів, термінах підготовки та оформлення та вартості послуги. А також можливої ​​ймовірності успішного результату отримання візи виходячи з ВАШОГО паспорта.
  2. На другому етапі ВИ надаєте НАМ необхідний перелік документів. Ми в свою чергу доукомплектуємо його, наведемо в потрібний вигляд і зміст. А також призначимо дату ВАШОГО співбесіди.
  3. Третій етап. evisa надає фізичну та інформаційну підтримку і супровід до співбесіди в день подачі документів.
  4. Четвертий етап найприємніший, але самий хвилюючий. Отримання паспорта з візою. Посміхаюся