Шенгенська мультивіза

Коротко. Мультивіза дасть можливість багаторазово відвідувати країну в перебігу конкретного періоду часу. Приставка "шенгенська" позначає, то що така мультивіза працюватиме на території шенген зони, тобто в країнах Європи.

EVISA-надає допомогу у відкритті шенгенської мультивізи!

Шенгенська мультивіза - причини оформлення

Перша причина - це багаторазовість використання. Підійде тим, хто багато і часто їздить за кордон. Друга причина - це зменшення грошових і тимчасові витрат на повторне оформлення. І третя причина це те, що за наявності в паспорті шенгенської мультивізи збільшуються шанси оформити наприклад візу до Америки (США), візу до Великобританії.

Шенгенська мультивіза періоди і строки оформлення

У практиці оформлення шенгенських мультивіз, можна сказати про те, що початковий мінімальний період для багаторазової візи становить 30 днів з коридором 90 днів (30/90). Говорячи іншими словами це означає, що протягом 90 днів, наприклад з 05.05.2013 по 03.08.2013 Ви можете бути в Європі всього 30 днів. При цьому можна виїжджати і заїжджати назад. За відмітками в'їзду - виїзду відбувається підрахунок днів лімітованих шенгенської мультивізою. Перевищення цього ліміту може призвести до депортації і надалі оформити візу буде проблематично.

Максимальною кількістю днів перебування в одному півріччі становить 90дней. Максимальний коридор використання шенгенської мультивізи може досягати 5 років. (Віза 5 років 600/90 днів) Якщо перекласти на просту мову, то виходить, що в кожному півріччі шенгенська мультивіза протягом п'яти років дає право перебувати в шенген зоні до 90 днів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить