Шенгенська віза для українців

Ні для кого не буде новиною якщо сказати, що для того щоб мати можливість виїхати в країни шенгену, повинна оформлятися Шенгенська віза для українців.

Можливість оформити візу мають всі громадяни без винятків. Не залежно віку статі а найголовніше соціального положення і достатку. Адже на кожен товар є свій покупець. Маючи бюджет всього 100 євро ви вже можете скористатися нашими послугами і оформити наприклад візу до Іспанії на 30 днів, що саме по собі і не мало і цілком вистачає для повноцінного відпочинку. Ну а якщо Вам треба довше побути в Європі допустимо 90 днів, то можна оформити мультивізу, вартість якої, буде починатися від п'ятисот євро в чистий паспорт без співбесіди. Трапляється і часто що клієнтові потрібно відкрити, ще більш тривалу візу, від двох до п'яти років, це стосується дуже часто подорожуючих громадян. Така віза матиме вартість починаю від тисячі євро. Всі ці варіанти віз для українців присутні в нашому арсеналі можливостей.

Шенгенська віза для українців - пакет документів

Дуже часто ми працюємо з мінімальним пакетом документів, які надаються нам клієнтом. В основу переліку документів закладаються вже знайомі для досвідчених туристів папірці. Сюди входить

  • довідка
  • довідка з роботи,
  • кольорове фото,
  • копії громадянського паспорта,
  • ідентифікаційний код.

Бажано для зручност,і у себе мати вже скановані документи нерухомості, внутрішнього, закордонного паспортів та ІПН код. Всі інші документи оновлюються і подаються в оригінальному вигляді.

Шенгенська віза для українців, як довго робиться

Ми робимо все максимально швидко і якісно залежно від умов і ситуацій наших клієнтів. Всі документи враховані і контролюються співробітниками компанії для своєчасного забору паспорта та передачі наступного в руки клієнта. Також ми проводимо постійну консультаційну роботу з усіх питань, які можуть виникати до під час і після оформлення візи. Існують певні акції для груп людей і спеціальне гарячі пропозиція від компанії.