Візова підтримка

Візова підтримка в Києві від evisa

Центр візової підтримки EVISA заснований з метою надання інформаційних послуг громадянам України.

Оформлення віз ↓

EVISA пропонує оформлення віз в країни Європи та інші країни Світу двома способами:

 • Оформлення віз з особистою подачею документів
 • Оформлення віз без особистої подачі документів

Заповнення візових анкет

Заповнення анкет, як окрема послуга візової підтримки.

 • Країни Шенгену від 100 грн.
 • США 100 €
 • Канада 100 €
 • Великобританія 100 €

Запис на співбесіду

Прискорення запису на співбесіду

 • Стани Шенгену від 1400 грн.
 • Китай + 40 $

 

Медичне страхування

Медичне страхування при особистій подачі документів входить у вартість візи якщо:

 1. Срок візи не перевищує 30 днів.
 2. Є бажання страхуватися у інших страхових компаніях.

Бронювання готелів, квитків

Бронювання готелів, квитків.

Послуга входить у вартість оформлення візи при особистій подачі документів.

 

Супровід

Супровід від EVISA.

Послуга супроводу при особистій подачі документів входить у вартість візи.

Основні моменти: Співробітник EVISA надає супровід та інформаційну підтримку клієнту в день подачі документів.

 

Інформаційна підтримка

Інформаційна підтримка.

Послуга надається протягом усього часу співробітництва з EVISA.

 

Переклади документів

Переклади документів.

Входять у вартість візи при особистій подачі документів

 

Закордонні паспорти

Послуга недоступна

Доставка

Доставка и пересылка документов. 

Услуга не входит в стоимость оформления и ложиться на клиента. 

Основные партнеры по доставки документов для VISAIMHO:

 1. Новая почта
 2. Экспресс мэйл

Оплата послуг

Оплата послуг EVISA.

Основна оплата проводитися після оформлення та відкриття візи.

Cпособи:

 •  Готівковий розрахунок (особисто в офісі)
 • Безготівковий розрахунок (переказ грошей на картковий рахунок)

Основна спрямованість

Основна спрямованість EVISA:

Візова (інформаційна та консультаційна) підтримка громадянам України. Візові напрямки - країни Європи, Америки та Азії.

Незважаючи на великий напрацьований досвід в оформленні шенгенських віз, команда evisa не перестає вдосконалювати свої навички, постійно збільшуючи перелік наданих послуг.

Навіщо потрібна візова підтримка?

Найвагоміший аргумент - попит породжує пропозицію. На сьогодні процес і умови, за яких українці змушені отримувати візи такі, що часом без сторонньої кваліфікованої допомоги не отримаєш результату. Але в будь-якій ситуації, завжди є вихід і варіанти її вирішення! Сотні наших вдячних клієнтів тому яскравий доказ. Саме завдяки якості нашої роботи і гарантованого результату ми можемо сказати - ми ефективні, корисні і затребувані!

Багато хто може відкрити візу самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Найчастіше це ті, хто вже не перший рік подорожує, і знайомий з усіма тонкощами відкриття візи. Але ще багато тих, хто отримував відмову у візі, або попросту, ніколи не стикалися з їх оформленням. Саме для таких людей ми і працюємо, допомагаючи підвищити шанс отримати візу близькі до 100%. У нашому арсеналі є візова підтримка з швидкістю до одного дня, Що це означає, запитаєте Ви? Це означає що, якщо ви приносите до нас обумовлені пакет документів вранці, то наступного дня ближче до вечора ви отримаєте свою візу, відповімо ми!

Штат EVISA - це команда висококласних фахівців візової підтримки, які завжди допоможуть знайти рішення, орієнтуюся на Ваші потреби, можливості та очікування. Якщо ви не знайшли на сайті відповіді на питання, що цікавить, зв'яжіться з нами за телефоном для консультації.

Що саме можете дізнатися: • який тип візи вам потрібен / ви можете отримати; • вимоги при оформленні візи; • необхідний пакет документів для оформлення візи; • кількість днів перебування / допустима тривалість візи; • дізнатися вартість візи, • дізнатися терміни оформлення візи;

Центр візової підтримки evisa - компанія повного циклу. Ми надаємо підтримку на всіх етапах оформлення візи, аж до пересилання паспорта клієнта додому.

Наша місія - створити унікальну компанію відповідну очікуванням Клієнтів, з високим рівнем сервісу на основі розуміння, що продукт плюс сервіс є кінцевою цінністю для наших Клієнтів.

Ми стежимо за всіма оновленнями в правилах отримання віз, що б завжди залишатися кращими у сфері надання послуг візової підтримки. У зоні нашої уваги завжди різнобічна інформація: вимоги для різних груп населення, будь то мама з дитиною, або дитина окремо мандрівний від батьків. Це робить нас більш мобільним і якісним в наданні візових послуг.

Основна умова в нашій роботі - це гарантія якості! Саме з цього клієнт завжди оплачує наші послуги лише після того, як результат з оформлення візи буде для нього позитивним, тобто за фактом отримання візи, за винятком первинних мінімальних внесків (консульський збір, страховка). Від своїх клієнтів ми так само очікуємо максимальної прозорості, особливо в питаннях заробітної плати та ін інформації.

Ми робимо процес виїзду за межі нашої батьківщини більш простим і зручним! Скориставшись послугами evisa Ви ризикуєте побачити 27 країн шенгенської угоди! :) І після побаченого захочете рвонути ще далі! Світ чекає нас!

EVISA - це професійне рішення завдань візової підтримки в Києві.

Звертайтеся в evisa! Ми раді кожному клієнту, і завжди готові дати необхідну вичерпну інформацію, або надати первинну візову підтримку. Ви, також, можете замовити будь-яку послугу окремо. У переліку послуг перерахованих вище, ви можете вибрати, яка саме потрібна вам. Будь то переклад, запис на співбесіду, або заповнення анкети. Для часто подорожуючих за кордон, ми пропонуємо від 1 до 5 років мультівізашенген, з п'ятирічним строком по коридору прибування, і до дев'яноста днів перебування у півріччі.

EVISA - ваш надійний візовий центр у Києві!