Віза в ПАР

Віза в ПАР для українців

Усім нашим співвітчизникам, який прийняв рішення відвідати Південну Африку необхідно знайти відповідь на одне з найважливіших питань, а чи потрібна віза в ПАР для громадян України ? Відповідь проста - так, для в'їзду на територію цієї країни, українцям необхідна віза.

ВАРТІСТЬ візи в ПАР

Віза 90 / 30 днів - 200 $

ДОКУМЕНТИ для візи в ПАР

  • 2 Фотографії 3,5 * 4,5, зроблені не пізніше, ніж за 6міс. до поїздки.
  • Закордонний паспорт + копії старих паспортів ( якщо були )
  • Туристична програма (якщо є)
  • Довідка з робочого місця із зазначенням заробітної плати, стажу роботи, заробітної плати ( в оригіналі) ;
  • Копія трудової книжки
  • Довідка з банку самого заявника;
  • Копія внутрішнього паспорта (сторінки з відмітками)
Віза до Південної Африки : як відкрити, яка вартість, різновиди віз.

Умовно наша розповідь про особливості візи на самий південь африканського континенту ми можемо розділити на дві частини. Перша з них буде "Віза в ПАР самостійно". Якщо ви спланували поїздку і вирішили зайнятися оформленням візи, то першим ділом, що має бути вирішено, хто вас туди запросить і виступатиме гарантом вашого перебування в Південній Африці.

Це або приватна особа або готель, якщо вам потрібна гостьова віза в ПАР або туристична віза в ПАР, або це може бути роботодавець, якщо вам потрібна робоча віза в ПАР. Тільки маючи на руках або офіційне запрошення, або куплений тур, ви маєте можливість і право подавати свої документи особисто в посольство ПАР, не побоюючись отримати відмову. За решті пакету документів, список досить стандартний, як і для шенген візи, і ви зможете знайти його і на нашому сайті.

Посольство і консульство ПАР, благо, представлені в Україні, і вам не буде потреби їхати до Москви, як у випадку, наприклад, якщо потрібна віза до Австралії.
Друга частина нашої розповіді буде куди коротше і торкнеться тих, хто готовий і вирішив звернутися за візовою підтримкою і замовити візу в ПАР без особистої присутності. Агентство візової підтримки VISAIMHO готове надати вам послугу " віза в ПАР для громадян України під ключ" де ви зможете замовити візу, отримати вичерпну консультацію і за невелику плату заощадити час, нерви і навіть гроші !

Т.к., як говорить народна мудрість, скупий платить двічі! Ми візьмемо на себе всі турботи по відкриттю візи для вас, і по закінченню невеликого терміну, віддамо паспорт з візою.
Що б дізнатися інфо по запиту " віза в ПАР вартість або ціна" зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним ля вас способом. Хочемо звернути вашу увагу, що вартість візи може різнитися від випадку до випадку, тому що ситуації у вас бувають індивідуально - різні, і вони часто впливають на підсумкову вартість послуг !

Подорожуйте із задоволенням ! Довіряйте візове супровід професіоналам.

Десять причин, чому ви зобов'язані відвідати ПАР

1.Увідеть місце з дивовижною назвою Мис Доброї Надії власні очі, він же за сумісництвом - найпівденніша точка Африки. Побачити там Пінгвінів.

2.Прокатітся по наікрасівейшій Дорозі садів, і з захопленим благоговінням розглянути неповторні пейзажі ландшафтів Південної Африки.

3.Посетіть серце афро - європейської культурної колиски - Кейптаун. < / span >

4. Пізнати красу міста гріха і розваг Сан- Сіті

5. Відчути себе Васко да Гамою, скупавшись у водах Золотий Милі, що в Дурбані

6. Ще раз поринуть в запаморочливу суміш афро- європейського буття в столиці ПАР Преторії (вона ж Тсвана ).

7. Згадавши казки про Айболита, спробувати подолати на човні шматочок Лімпопо.

8. Уявивши, що потрапляєте в саме ядро Землі з розжареною лавою, побувати в пустелі Калахарі.

9. Все ж, в нац. парку Крбгера побачити своїми очима " велику п'ятірку ".

10. Влаштувати собі незабутню екскурсійну поїздку по просторах провінції Квазулу -Натал.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить