Як відпочити в ОАЕ з дітьми

Що подобається дітям?

Дітям подобається відпочивати і робити це краще на думку самих дітей - на море. Як йдеться у старій приказці "сонце море і вода - наші кращі друзі". Все це є в ОАЕ: багато сонця, білосніжні піщані пляжі, блакитна чистісінька вода і багато місць і способів для розваг.

Що потрібно батькам?

Наприклад отцям, потрібно теж саме, що і дітям, а мамам - жінкам крім відпочинку потрібно дати можливість для походу по магазинах. І тут Емірати підійдуть кращим чином. Якщо підвести маленьку риску, то можна сказати, що відпочинок ОАЕ буде корисний для дітей та їх батьків.

Синє небо розпечене сонце це візитівка Арабських Еміратів

Що можуть запропонувати Емірати, для тих хто хоче відпочивати разом з дітьми

У першу чергу Емірати це країна, яка має недавню історію і культуру. А за останні 20 років Емірати стали ще й економічним, туристичним центром, з найвищим рівнем сервісу якого ви не знайдете інших країнах сходу. Сюди легко можна відправиться разом зі своїми дітьми не боячись за те що їм і буде нудно. Навіть якщо ви візьмете їх з собою торгові центри, вони не занудьгувати так як всі торгові центри обладнані дитячі майданчики місцями відпочинку для дітей.

Де краще селитися дітьми в ОАЭ

При виборі готель, звертаємо вашу увагу на ті, які розташовані прибережні зони або ті які мають басейн. Це момент да більше впевненості і можливості при виборі проводження часу для дітей. Саме біля води діти будуть себе почувати максимально захищеного від сонячного перегрівання а так само від неробства.

Не забувайте так само про культурну програму, походи в різні музей особливо історичні будуть дуже корисні і допоможуть краще дізнатися місцеві звичаї культура поведінки арабського народу. Існують музей з восковими фігурами де більш доступно і зрозуміло формі розповідають історію.

Так громадян України для відвідування ОАЕ необхідно оформляти візи. Для дітей оформляється точно така ж, як і для дорослих. Якщо дитина не має свого проїзного документа і вписана у паспорт батьків, то віза для нього буде безкоштовна. Також потрібно взяти собою інші документи для візи в ОАЕ, які вимагають прикордонні міграційні служби.

У кожному разі вирушайте в подорожі з дітьми арабські Емірати, численні відгуки туристів говорять про те, що цей відпочинок буде не забуваємо.

Для відпочинку з дітьми в ОАЕ потрібно знати клімат цієї країни

Можна сказати, що клімат не самий м'який для дітей, але якщо зробити домашню роботу і підготуватися до цього відпочинку, все пройде гладко. Мається на увазі захисні засоби від сонця його впливу. При тривалому знаходження на відкритому сонці краще використовувати головні убори, але й не забувати про захисні крему. А так повітря в ОАЕ в полне комфортний і не вимагає часу для додаткової адаптації, а море настільки тепле, купатися там можна не виходячи цілий день. Спека в еміратах перенісся набагато легше ніж Україні, це завдяки дуже низькій вологості повітря.

Візи в ОАЕ для дітей

Замовивши візу у компанії EVISA ви отримуєте подарунок безкоштовна віза для вашої дитини. Така віза дасть вам можливість знаходитися в ОАЕ 30 днів. 30 днів сонця і прекрасного відпочинку.

>>> Віза до ОАЕ головна сторінка

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить