Віза до Португалії

Віза до Португалії в Києві

Небилиці в Португалії? Тоді поїхали з нами. Замовте оформлення візи до Португалії, і насолодитеся незабутнім враженням від поїздки. Компанія evisa, надасть Вам повну інформаційну підтримку, надасть якісну допомогу в оформленні візи до Португалії.

Вартість візи до Португалії

К-сть діб Вартість Інформація про візу
  14 днів   330€     В чистий паспорт
 90/30 днів   400€ В паспорт з візами
180/90 днів   550€ В паспорт з візами
 90/360 днів   750€ В паспорт з візами

Документи для візи у Грецію

  • Паспорт закордонний;
  • Паспорт цивільний, копії з відмітками;
  • 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см.
  • ІПН копія.
  • Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €). НЕОБОВ'ЯЗКОВО
  • Довідка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців. НЕОБОВ'ЯЗКОВО

Для дітей

  • Свідоцтво про народження, копія.
  • Довідка зі школи, ВУЗу
  • Дозвіл від одного з батьків на виїзд (нотаріально завірена копія)
Португалія - ​​дивовижне місце для туризму

Португалія - ​​держава, з якого починається Європа, і в якому знаходиться безліч різних пам'яток, які привертають увагу багатьох туристів. Майже кожне місто Португалії має кілька музеїв, в яких представлені експонати, присвячені тій чи іншій тематиці.

Наприклад, в музеї мистецтв, який знаходиться в Коїмбра, представлені скульптури, які були створені в шістнадцятому столітті, а в музеї в Авейру знаходяться предмети живопису та численні римські скульптури, які представляють собою велику культурну та історичну цінність.

Архітектура Португалії формувалася під впливом таких народів, як вестготи і маври. На території даної держави знаходиться велика кількість різних церков, монастирів і соборів, багато з яких зведені в дванадцятому-шістнадцятому століттях.

На території Португалії значна кількість архітектурних пам'яток було зведено ще в ті часи, коли існувала Римська імперія. Як приклад можна навести храм, присвячений Діані, який розташовується в південно-східній частині держави. Цікаві також і руїни міста Конімбріга, які знаходяться в західній частині країни. Крім того, варто відзначити палаци і собори, які зведені в стилі Мануеліно, який характеризується своєю красою і величчю.

Серед португальських міст, слід відвідати столицю цієї країни - місто Лісабон, який є портовим і торговим містом. Це місто примітний тим, що там можна здійснювати хороший шопінг за порівняно невисокими цінами. Крім того, ціни на проживання в столичних готелях не є дуже високими, якщо проводити порівняння з іншими європейськими столицями.

Крім того, варто ознайомитися й з іншим португальським містом, який вважається культурною столицею цієї держави. Це місто, під назвою Сінтра, який розташований в двадцяти семи кілометрах від столиці і його можна вважати передмістям Лісабона. У цьому місті дивним чином поєднується живописна рослинність з прекрасними архітектурними пам'ятниками.

Португалія також відома своїми чудовими курортами, на яких можна добре провести час, засмагаючи на сонці і купаючись у морі. Крім того, там є чудова можливість для того, щоб зайнятися дайвінгом або порибалити в море.

Читать также виза в Португалию

Комментарии   

+1 # Лена 10.02.2015 10:03
мне нужна мультивиза в Португалию
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # clash of clans hack 23.06.2015 12:11
If winning is a good ultimate goal, the Clash of Clans gem hack is definitely what
you require.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить