Виза до Польщі

Або, польська віза

Щоб вирушити за кордон, Вам потрібна віза, наприклад, віза до Польщі. Багато українців скористалися гостинністю саме цієї країни. Про це свідчить кількість виданих польських віз. Що робить Польщу номер один по цьому показнику.

Це сталося із за декількох факторів. Історично склалося, що Польща є нашим сусідом і наші території полотно стикаються і сплітаються в економічний, культурний трафік. По скільки Польща один з основних бізнес партнерів для України, а без ділових зустрічей бізнес не побудуєш. Відповідно видача величезної кількості віз до Польщі сприяє до налагодження бізнес контактів, і партнерства в цілому.

Ціна на польські візи

 ПОЛЬЩА
ПЕРІОД КАТЕГОРІЯ ЦІНА € СРОКИ УМОВИ
14 дн Туризм\1 225  7-10 дн В будь який паспорт
21 дн Туризм\1 250 7-10 дн В будь який паспорт
90\30 Бізнес\м 350 л 7-10 дн В будь який паспорт
180\90 Бізнес\м 400 л 7-10 дн Паспорт з візами
360\180 Бізнес\м 500 л 7-10 дн Паспорт с візами

ОСНОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ

  1. Паспорт закордонний, оригінал;
  2. Паспорт цивільний, копії всіх (з 1 - 16 стор);
  3. 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см;
  4. ІНН копія;
  5. Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €);
  6. Справка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців;
  7. Свідетельство про шлюб / розлучення, копія;
  8. Документи на майно, копії (квартира, будинок, зем. Ділянка, автомобіль);
  9. Для дітей. Свідоцтво про народження, копія;
  10. Справка зі школи, ВУЗу
Туристична віза в Польщі

Польща увійшла до складу країн підписали Шенгенську угоду і тепер для поїздки в сусідню від нас країну потрібна, туристична віза. Саме ця віза до Польщі була найбільш популярна за останній рік. І це не дивно. Як ми всі знаємо, Польща це великий культурний центр. Саме Польща в тандемі з князівством Литовським займали домінуючу позицію в економіці, а найголовніше в культурі. Власне це розвиток Польщі дозволило піднести а найголовніше зберегти до наших днів безліч культурних, історичних пам'яток. Привертає Польща і своїми гірськолижними курортами становить гарну конкуренцію нашим курортам у Карпатах. Польська віза з метою, туризм оформляеться як правило на 7 - 21 день.

Робоча віза в Польщу

Робоча віза до Польщі - це єдина з можливих віз, яка дає можливість легально працювати в країні. Статус цієї візи на шенгенський, хоч вона і дає змогу перебуваті до 90 діб у іншіх країнах угоді, а ніціональна, індекс D. Щоб отриматі таку візу, потрібно запрошення на роботу від працедавця з Польші. Є багато сайтів http://trydes.org/uk/vakancii-u-polshi/, які пропонуют різні вакансії на роботу у Польщі, але деякі з них хороші.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить