Як знайти роботу за кордоном

вкл. .

Вас приваблює робота за кордоном, але ви не знаєте, як знайти відповідні вакансії на іноземних сайтах без посередників, коли володіння іноземною мовою вписується лише в рамки шкільної програми. На цей і безліч інших питань ми постараємося відповісти в даній статті.

 

Робота в Польщі, Канаді та США маса інформації про працевлаштування за кордоном розміщено в мережі інтернет, але вона не завжди зрозуміла претендентам.
В першу чергу радимо встановити на своєму комп'ютері браузер Google Chrome, у якого дуже корисна функція автоматичного перекладу іноземних сайтів на російську мову, або скористатися програмою перекладачем.

Плануючи працювати за кордоном, слід порівняти запити роботодавця зі своїми професійними можливостями. Адже навіть на перший погляд робота, яка потребує особливо кваліфікації, може виявитися набагато складніше, ніж ви собі уявляєте. Що вже говорити про працевлаштування слюсарем-наладчиком, меблярем, або електромонтером. Тому буде не зайвим оновити свої навички.

Обов'язково слід ретельно вивчити всі пропоновані закордонним роботодавцем умови трудового договору, приділяючи увагу кожному пункту угоди. Особливо тим, де вказуються умови виплати та розмір заробітної плати, щоб в наслідок не потрапити у трудове рабство, а також перелік усіх документів, які знадобляться вам в процесі працевлаштування та переїзду в іншу країну.

Якщо ви вже підшукали відповідного роботодавця в тій чи іншій країні, постарайтеся навести про нього довідки, може вам вдасться поспілкуватися з людьми, які вже співпрацювали з цією компанією і дізнатися їх відгуки про роботу.

Для того щоб бути конкурентоспроможним здобувачем і не відчувати незручностей на початку своєї трудової діяльності за кордоном ви повинні все-таки вивчити мову тієї країни, в яку ви збираєтеся на заробітки. Уміння спілкуватися на рівних значно підвищують ваш шанс отримати бажану роботу.
При виборі вакансії порівняйте обіцяний рівень вашого заробітку з витратами на харчування і проживання, інформацію про яких, до речі, теж не складно буде знайти в інтернеті.

Якщо ви знайшли необхідну вакансію, можна відправляти роботодавцю своє ретельно підготовлене резюме. Від того, наскільки грамотно воно буде складено, залежить, чи зможете ви претендувати на посаду з хорошою зарплатою. Резюме повинно містити всю необхідну інформацію про вашу освіту і досвід трудової діяльності.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить