Перша віза це кльово

вкл. .

Це історія про те, як я відкрив собі першу візу, працюючи у  візовій підтримці 10 років.

Буває так, що швець без чобіт і це точно про мене, в плані, візи. Примудрився я за десять років роботи у візовій сфері відкрити і собі візочку всього один разок і те тільки цього року. У це важко повірити, але це так. Що найцікавіше в Європі і взагалі за кордоном я був і не раз. Зараз розповім.

Перша але не та

Перший шенген у мене був голландський, і було це в 2000 році. Поїздка була в славне місто Гаага, ну це там де Гаагська в'язниця, чи трибунал. Поїздка була близько двох з половиною  днів і це ще те випробування. Довго сидіти ногами вниз складно, побічним ефектом такого сидіння, це те, що коли прокидаєшся уранці, а твої ноги налилися так, що набули форми  тапок з трьома смужками. Це дуже смішно.  Ну загалом  цю візу в Голландію ми не рахуємо оскільки, я ще не займався візовою підтримкою.

Після Гааги ми поїхали, дай Бог пам'яті, до Польщі. Вдалаося тоді відкрити звічайну польску візу не шенгенску бов  той час Польща не була країною шенгенського угоди, тому вона теж не була першою шенгенською візою в моєму житті. Місто  який ми відвідали в той раз назвався Сопот. Двома словами про місто. Хороше чисте місто з культурними на перший погляд людьми.

Перша шенгенська віза для українців звучить гордо

Після польської візи у мене було ще багато віз, але усі вони були відкриті не мною особисто, а як би так би мовити? За рахунок компанії. І поїздки були суто ділові. Але в усіх цих поїздках я завжди думав про те як же було б добре поїхати одному ну максимум удвох ) без усіх цих колег.

У 2014 році це сталося

Та я це зробив! Я її відкрив! І я їду в Іспанію! Як ви здогадалися, відкрив я Іспанську візу і справу було в Києві. Чому Іспанія? Ну а куди ще їхати у вересні? Як по мені саме Espana саме Palma de Mallorca.  Взагалі те, це була не перша моя поїздка на Пальму, бував я там і раніше. Але цього разу було все по-іншому. Итак, перша шенгенська віза відкрита особисто мною собі ж була іспанська віза.

Дивні почуття

Це важко пояснити, але це так, відчуття взагалі різні, все було, як вперше, по-новому, хвилююче!

Вр перших вересень, як ви розумієте вже не літо. Температура в Києві була + 15 не більше і сама поїздка викликала сумнів в плані якості відпочинку. У других ніяких турів, що горять, знайти у мене не вийшло. Пропозиції висловлювали у мене з-під носа, то візи не було, то туру, то квитків.

Час гроші і відпустка, як і дембель, був під загрозою. Рішення було прийняте, відкривати візу і після відкриття вже ловити, так би мовити вдалі в плані співвідношення ціни і якості варіанти. Візу відкривав легко, неначе робив це тисячу разів ). Процедура стандартна збір документів, запис на подання документів, саме подання документів і хвилюючий момент очікування завдовжки в п'ять днів і огорожа паспорта. І так! Вона коштує така красива  зелена шенгенська віза для українців.

Нарешті, початок покладений, пропуск є тепер купівля квитків і готель. Сам я б не впорався ніколи за таку малу кількість часу. Вибрав "Допомогу друга" добре, що він не один. Говорю ще раз спасибі тим, хто "хоботился", тобто допомагав мені з поїздкою  з квитками і взагалі.

Як і планувалося, після оформлення візи я старанно вибирав готель, і всіляко занурювався у відпустку. Після довгого годинника і навіть днів моїх потуг, Ми все-таки розродилися, на більше менш прийнятний  варіант, після чого я почав збирати валізу.

Збирати валізу легко

Не треба паритися зі збиранням валізи. Принцип тут такий. Мінімум віщою, але коханих речей, тих які ти по будь-кому одягнеш. "Ну здайся це відбувається": сказав я собі, виходячи за поріг будинку! ) 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить