Стратегія 2020 вплине на ситуацію з шенгенськими візами для українців
Війна на Донбасі в Україні торкнулася безвізового режиму з ЄС
Поки в Україні не спокійно з перепустками буде важко, а про безвізовий режим з ЄС говорити поки взагалі не доводится. Скільки треба часу, щоб це питання стало актуальним? Що треба зробити Україні в соціальній, економічній сфері, щоб вхід в ЄС був для нас українців вигідним і рівноправним?
З упевненістю на ці питання поки відповісти ніхто не може, але те що це станеться сумнівів ні у кого не викликає. За умови розвитку України за планом реформ 2020 Порошенко за 5 років Україна може це зробити.
Через скільки часу можна чекати спрощення візового режиму?
У цьому питанні вже є деякі напрацювання України і ЄС. Була підписана економічна частина угоди між ЄС і Україною. Можна сказати що крига тріснула і поплила по річці у великий океан де водитися багато великої і дрібної риби. Швидкість річки залежить саме від успішності реалізації реформ, які стоятимуть на шляху.
Основним, точніше найважливішим з 60-ти реформ, Президент Порошенко виділив "Судову реформу", як ту яка дасть можливість відновити справедливість в країні, врегулювати все, що вийшло з під контролю і здорового глузду нормального існування країни. Саме суднова реформа може повернути упевненість і довіру до України з боку іноземного капіталу, який точно знатиме правила, прості правила ведення бізнесу в Україні.
Акцент на розвиток бізнес співтовариства дасть можливість прискорити процеси інтеграції з Європейськими країнами і іншими країнами світу. Цей факт явно на користь прискорення процедури спрощення отримання шенгенської візи, а з деякими країнами і зовсім відмовитися від об такого.
Скільки треба часу для відміни шенгенських перепусток?
Можна зробити висновок, що безвізовий режим з ЄС на пряму залежить від швидкості реалізації усіх запланованих реформ.