Для росіян із-за санкцій виїжджати за кордон буде важче особливе, в країни шенгенської угоди і США

вкл. .

Як, останні події в Україні відбилися на простих громадянах РФ?

Одним із способів давити на владу РФ може виявитися, обмеження у виїзді або ускладненням в оформленні віз в країни шенгна і США, а згодом і інші країни. Союзники України, які підтримують і застосовують санкції через конфлікт, діють майже синхронно і беручи на увагу цей факт можна  чекати проблем для росіян в цьому аспекті можна вже найближчим часом.

Російський турист - кращий!

Про те, що громадяни РФ люблять красиво відпочивати, так би мовити "на широку ногу" знає багато хто. Російський турист дуже привабливий з точки зору прибутку. І дійсно, оскільки гуляють Руссо Туристо мало, хто може собі дозволити. Складається враження, що відпочивати для росіян не те щоб важливо, а украй необхідно.

Увесь закордон кишить туристами, у тому числі з РФ, України, Білорусії. Можна сказати, що вихідці з СНД складають левову частку прибутку від туризму в ЄВРОСОЮЗІ.

Але із-за загрози вторгнення в країни Балтії за Кримським сценарієм, ЄС може серйозно прикрити кордон.

Європа не хоче ризикувати, особливо своєю територією і тією засадою, яка вже склалася з часів другої світової війни. Крим і Донбас ставить під загрозу цей сталий порядок. Правила гри порушені!

Це означає, що трафік туристів з РФ скорочуватиметься. І усі процеси пов'язані з оформленням віз також дорожчатиме, і ускладнюватиметься. Уся індустрія туризму Росії за це літо 214 року зазнала колосальних збитків, а деякі компанії-гіганти просто збанкрутіла. Сказати що це випадковість не доводитися, і кому збитком наростатиме, особливо в зимовий сезон відпусток.

Хто постраждає більше?

Від санкцій страждають усі! Питання. Хто більший? І як завжди уся тяжкість наслідків економічного спаду, продовольчого ембарго, і опускаючого залізного завісі впаде на простого і не дуже простого громадянина.

У розвинених країнах працюють інституції, які стежать за балансом  розподілу матеріальних благ максимально гармонійно. Чого не скажеш про Україну і Росію. Рівень корупції, в яких б'є усі мислимі і не мислимі рекорди. Різниця між бідними і багатими відрізняється в рази. І далека думка про те, цей показник колись зміниться, у бік чесності, гармонійності.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить