Афіни початок цивілізації

вкл. .

 

Кожна культурна людина знає, яке місто є столицею великої Греції , це звичайно ж Афіни. Місто отримало своє ім'я завдяки богині мудрості у Стародавній Греції. Все ж, хто хоч трохи намагався бути уважним на шкільних уроках історії знають, що Греція - це країна великої культури, а її столиця - колискова цієї культурної цивілізації. Місцевість, на якій розташована столиця - горбиста, найвідоміші пагорби Афін - це пагорб Акрополя, на якому розташований Парфенон і пагорб Лікабет на якому, у свою чергу, розташувалася церква Св. Георгія.

Що ж найцікавіше в Афінах, запитаєте ви.

Кожен кут будинку, кожна вуличка або музей - це унікальне місце, яке не залишить вас байдужим! Афіни різноликі , але єдині у своїй красі і неповторності. Місто складається з старого міста, порту Пірей, кількох центральних районів і декількох приміських. Сама основна визначна пам'ятка Афін, звичайно ж, впізнаваний Парфненон! Славу самого популярного туристичного райончика заслужив місцевість старого міста Плака, де кожен камінь має свою історію. Якщо поглянути на центр міста з висоти пташиного польоту, то ви побачите трикутник, який можна умовно окреслити вулицями, що з'єднує три центральні площі Афін Омонії, Сінтагама і Монастираки.
До цікавих пам'яток, вартих уваги кожного туриста можна віднести такі - будинок Парламенту, руїни храму Зевса, Арка Адріана, пагорб Лікабет, будинки Університету, Нац. Бібліотеки та Академії поруч з ними і звичайно Парфенонський стадіон. Не варто забувати, що для того, що б насолодитися цими красотами у вас повинна бути в наявності діюча шенгенська віза.

Афіни - місто музеїв.

Чому місто музеїв? Та тому що на кожному провулку ви зможете знайти їх, загальна ж кількість музеїв Афін налічує більше 255 . До них можна віднести ще й збори храмових будівель і різноманітні галереї. Трохи докладніше про найважливіші місця, які ми настійно рекомендуємо відвідати, для поповнення своєї культурної скарбниці . Це Візантійський музей - для любителів релігійних творів мистецтва, Національний археологічний музей, де ви зможете на власні очі поглянути на викопні історичні артефакти стародавніх цивілізацій і Музей Бенаки, де зібрана величезна колекція візантійський творів мистецтва, а також збори з інших країн.
Бажання потрапити до Греції і поглянути на все дивини в живу ? Замовляйте у наших фахівців послугу - віза до Греції під ключ і ми швидко , дешево і надійно виконаємо для вас роботу і відкриємо грецьку візу!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить