Touring visa - це спрощення візового режиму для України і ЄС чи все ж таки відмина віз для українців

вкл. .

Як стало відомо сьогодні, 1.04.2014 року (і це аж ніяк не першоквітневий жарт) Євросоюз висловив твердий намір внести зміни в візовий кодекс.

 Відповідно до прийнятих змін, з'являється новий тип віз під назвою "Touring visa». Ті, хто стане щасливими власниками цих пропускних документів в шенге , стануть володарями нових можливостей для подорожей по Європі. А саме, власником даного типу візи можна буде впродовж року подорожувати країнами Європи, без необхідності виїжджати через три місяці (відповідно, змінюється правило про те, що можна тільки до 90 днів у півріччі знаходиться на території Шенгену), а так само мають право і можливість по закінченню терміну дії такої річної візи, продовжувати її ще на рік.

Дані зміни вже були схвалені Европейскій Комісією саме сьогодні, першого квітня!

Єврокомісар Сесілія Мальмстрем зазначила, що ці зміни дадуть однозначну перевагу артистам, які зможуть планувати більш тривалі гастролі по Європі та студентам, які мають намір, по закінченню навчання влаштувати тривалу подорож по Європі.

Крім цього нововведення, Єврокомісія може так само спростити ще кілька процедур, які позначаться на терміні очікування відповіді з видачі / невидачі візи. Крім цього, громадяни третіх країн (у тому числі і Укарина) зможуть регулярно відвідувати країни члени ЄС за рахунок заміни одноразових віз на мульти візи терміном дії до трьох років.

Новина безумовно приємна, але очікувати затвердження даних змін можна тільки у 2015, а до тих пір ми будемо жити за вже звичним нам процедурам отримання та відкриття візи, а так само за правилами перебування в Шенген зоні!

Скасування візового режиму між Укарїною і ЄС нам напевно прийдеться чекати ще як мінімум пару років, але на шляху до скасування ми поступово будемо отримувати бонуси у вигляді все більш і більш простої і легкої процедури: отримання шенгенської візи!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить