Греція - це стома та солодкість

вкл. .

 

Відпочивати в Греції в поспіху - це величезна помилка! Бігати від однієї пам'ятки до іншої, бити ноги в кров і не відчувати себе від втоми - це просто блюзнірство. Греція створена для ліні і насолоди, для лінності і солодкості! Там, у неї в полоні, ви просто зобов'язані насолоджуватися всім! Часом і теплом, сонцем і водою, їжею і вином, ви зобов'язані насолоджуватися життям не поспішаючи!

Цей, омиваний морями клаптик землі куди ближче до нашої рідної України, ніж це може здатися на перший, прагматичний погляд. Не беріть в облік нудні карти, кілометри і дороги з перельотами. Вважайте по духовній близькості, ментальній, культурній та історичній! А вона, як покажуть факти - надзвичайно велика! Греція - наче шматочок рідної землі, але тільки більш теплий і сонячний, більш екзотичний, але не менш рідний і зрозумілий.

Українські фани Греції

У нашій країні налічується не мала кількість любителів Греції, серед них є і мандрівники, і вчені та бізнесмени, і звичайні співгромадяни. Хоча кожному від різних представників припаде до смаку середземноморський клімат з його незабутніми сонцем і дивним повітрям. Серед шанувальників Греції чимало спортсменів, які вважають за краще вибирати цю країну для відновлення сил і реабілітації, просто відпочинку і відволікання від важкої спортивної реальності! Але ким би ви не були, варто пам'ятати, що для відвідування Греції вам однозначно знадобитися туристична віза або будь-яка шенгенська!

Друге імя Греції - Парадіз

Зимовий відпочинок в Греції принесе вам чималу насолоду своєю м'якою, ще не спекотною погодою, відсутністю натовпів сезонних туристів, бігаючих як очманілі туди-сюди, дітей, що відтоптують руки на пляжі і верещать без приводу. Вас приємно здивують не сезоні ціни, як на звичайні готелі, так і на готелі спа типів! Звичайно ж, найприємніший шопінг в сезон знижок і розпродажів, так само, без необхідності штовхатися в непрохідній натовпі збожеволілих від знижок дамочок. Плюси на обличчя! Про літній відпочинок в Греції і говорити то не варто! Сонце, пляжі, вино і райський  настрій! Це все подарує вам багатогранна і бездоганна Греція!

Клімат в Греції

Греція - це класичне Середземномор'я, з жарким і сухим літом, і теплою, вологою зимою. Сонце тут світить аж цілих 300 днів у році, тобто практично без безперервно! Найспекотнішим сезоном є липень - серпень, коли сонце палить нещадно, але якщо ви любитель екстриму вам туди і тоді! Тим, хто бажає більш стерпну температуру - сезон для відпочинку триватиме з травня по червень і з вересня по жовтень. У моря завжди прохолодніше, ніж у середині острова, і на біля лежачих островах температура так само буде відрізнятися в бік збільшення. На півночі ж прохолодніше, ніж на півдні Греції, і це цілий рік.

Що б відкрити візу в Грецію звертайтеся до фахівців EVISA! Віза до Греції від EVISA- це доступно, швидко і надійно!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить