Світлофори Афін в національному триколрі

вкл. .

Греція в очах іноземців

Несподіваний підхід у популяризації Греції та її туристичного іміджу сьогодні прийняла влада міста Афін. Назва програми отримала аж ніяк не багатозначне - "О'бєдані кольори Греції",  і однією з її пунктів є переведення кольорів грецьких світлофорів на національні - синій, білий (срібний) і зелений. Не відкладаючи справу в довгий ящик муніципальна влада вже почала замінювати старі світлофори на нові, але закінчити цей процес (у разі його успішності) планують аж 31 вересня 2014.

У чому ж зміни, запитаєте ви! Так от, від сьогодні світлофори будуть світити таким чином: блакитний буде замість червоного, білий замість жовтого, в той час як зелений залишиться на своєму звичному місці. У нових світлофорів навіть свій власний, оновлений дизайн, який місту подарував молодій, але популярний художник І. Політехнікс. Таким ось чином грецькі власті планують стимулювати патріотизм і національні почуття у грецьких водіїв і підвищувати туристичну впізнаваність Греції в очах іноземців.

Психологічна сторона питання

Крім туристичного аспекту цієї заміни існує ще й психологічний. Заміна червоного кольору, який здавна вважається агресивним кольором, можливо призведе до зниження стресу серед водіїв, особливо в нічний час і, відповідно з цим зниження кількості аварій на дорогах. Ну хіба не дивина, запитаємо ми? ТАК, без умовно! Це абсолютно нова практика в ПДД, застосовувана вперше у світі! Хотіли б побачити це своїми очима? У вас є всі шанси! Але не забувайте, що для відвідування Греції у вас повинна бути в наявності діюча шенгенська віза! Результати попередніх досліджень показали, що проблем із сприйняттям нововведення учасниками дорожнього руху не передбачається, тому що завдяки пробкам водії мають достатньо часу на адаптацію до незвичних квітам.

Віза до Греції - квиток у дивовижне!

Такі райони Афін, як Галаці, Неа - Смірні, Неа - Иони, Філота вже оборудновані новими світлофорами! На додаток до вищесказаного, відзначимо, що на залізничних  світлофорах вже давно використовується синій колір замість червоного в нічний час! І це благотоврно впливає на ситуацію на дорогах! Якщо ж цей експеремент отримає підтримку городян, то в найближчому майбутноьому такі световори почнуть з'являтися по всій Греції! Для того, що б побачити це вам обов'язково знадобиться віза до Греції!

Звертайтеся до фахівців Євіза ! Грецька віза від Євіза - це легко, доступно і надійно!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить