Як відпочити в Еміратах в листопаді

вкл. .

Місяць листопад за вікном в Україну - це місяць туги і роздумів, дощовою похмурої погоди. А от тим часом в Еміратах погода кардинально відрізняється, по раніше світить сонце а температура близька до літньої.

Якщо ви плануєте відпочити ОАЕ в листопаді, то ви зможете легко пережити це сумне час в Україні і перенестися зі у зовсім інше місце де тепло сонячно. Дуже гарна осінь буває тільки у великих містах, таких як: Львів, Київ. Емірати восени - це дуже комфортний час і місце для відпочинку. Але а якість сервісу тут завжди на високому рівні, так щоб отримати максимально якісний відпочинок, який надовго залишиться в пам'яті, як світлий момент вашого життяя.

Ви напевно знаєте, що ОАЕ вважається лідером туризму на сході. Величезний потік туристів приїжджає саме в це місце з усіх куточків нашої планети, щоб ще раз довести очевидне, що кращого місця для відпочинку ніж в ОАЕ для них не існує.

 Сама природа створила це дивне місце для нашої насолоди.

Перська затока - це те місце де розташовується ОАЕ. Географічне розташування еміратів робить цю країну унікальною у вигляді гігантського туристичного комплексу, який увібрав в себе все найкраще, що може бути і використовуватися в сучасній індустрії відпочинку і туризму.

Що ж можна тут знайти ? Ну звичайно ж це п'ятизірковий готелі, які вражають своєю дорожнечею і розмахом, а так само маленькі скромні готельні будинки в поєднання дорогих ексклюзивних магазинів і вже знайомих нам ринковими рядами, красивими гірськими ландшафтами унікальною природою і кілометровими морськими пляжами. 

Головний момент які упускають наші туристи - це те, що для відвідування цієї країни потрібна віза в ОАЕ для українців

Відкривши візу в ОАЕ в листопаді ви подаруєте собі унікальну можливість відчути, що означає оксамитовий сезон в його первозданному значенні. Природа ще не прощається з літом і точно не збирається зустрічати зиму, що створює ідеальні умови для відпочинку. І це все доступно лише в листопаді і тільки в ОАЕ. Температурний режим повітря в даний час коливається від плюс тридцяти трьох градусів вдень, а після заходу сонця падає до плюс п'ятнадцяти - двадцяти градусів. Така температура сприяють для проведення активного туризму в плані відвідування місцевих визначних пам'яток, пам'яток архітектури, музеїв і звичайних прогулянок по місту. 

Вдалого відпочинок а в ОАЕ в листопаді! 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить