Липневий відпочинок в ОАЕ

вкл. .

Відпочинок в липні в еміратах це передусім низькі ціни, сила-силенна розваг, великий вибір путівок  на будь-який смак і гаманець.  Це ще і найжаркіший період в еміратах. Але така особливість  ніяк не впливає на великий приплив туристів з України. Розпал літа це пора відпусток, що означає організацію  поїздки в ОАЭ-  хороший який приходить вже традиційному  відпочинку в Туреччині і Єгипті.

Липневий відпочинок в ОАЕ  вартість.

Саме літо являється тим часом, коли ціни на тур поїздки можуть відрізнятися  один від одного у декілька разів. Пов'язано це зі зменшенням  ціни на авіа перельоти, а так само вартість проживання в готелі. Це робить загальну вартість путівки у декілька разів менше від аналогічної поїздки, наприклад восени. Вартість візи в ОАЕ в липні залишається незмінною і складає 165 $

Також треба врахувати, оаэ передусім є східною стороною, у якої є свої древні звичаї і устої, а так само  вк країна, яка славиться своїми ринками. Торгова галузь в еміратах  знаходиться в статусі, безмитною  і тому торгівля тут придбала дуже великий оборот. На сьогоднішній момент емірати  досягли такого рівня торгівлі,  що тут можна купити все або практично усе. Починаємо проспект побутових речей закінчуючи новітніми технічними досягненнями, наприклад  вертольоти, яхти. Також популярні  вироби з дорогоцінних металів і каменів.  Золоті вироби, стерти як правило  не нижче чим 750 проба, за вартістю на 20 відсотків  нижче чим в Україні  за умови, що ви можете ще скинути ціну торгуючись.  Емірати це  оазис торгівлі,  в поєднанні відпочинку і все можливо развлекалок.

Що стосується погоди в ОАЕ в липні

Люди говорять,  погода в ОАЕ зараз не сильно радує своїм не щадним сонцем і дуже  сухим кліматом. Липень вважається  найпосушливішим місяцям року в еміратах. Самі місцеві жителі поводяться в цей час дуже обережно і якомога менше знаходиться на розжареному сонці  і нерідко залишають країну в цей час .

Наскільки може бути шкідлива така жара?

У усіх будівлях, готель, магазину є кліматичні установки, які працюють на повну потужність, що робить контракт температур на повітрі і в приміщенні дуже великим. Ця ситуація збільшує шанси але то що слабкий організм людини може не витримати і дати слабке місце, тобто такі перепади багаті запаленням  легенів.

Приємно моментом в цій ситуації є те, що у багатьох готелях, басейни мають функцію охолодження до нормальної температури для того, щоб можна було б комфортно знаходитися в зоні басейну.

Температурний режим в липні в оаэ досягає 45 градусів Цельсія, при поєднанні з високої вологості  до 90 відсотків, є м'яко кажучи не комфортним і підійде тільки для адаптованих туристів. Важливо мати при собі засоби захисту від прямих сонячних променів і дії, не забувати по ділянках споживання рідини, в уникнення  обезводнення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить