Відпочити до ОАЕ

вкл. .

 

Відпочинок в еміратах може бути в полне доступним незважаючи на поширену думку. Вартість відпочинку в еміратах залежить насамперед тривалості перебування від рівня готелі харчування та екскурсійної програми. Якщо ви вагаєтеся з приводу їхати в емірати чи не їхати, то відповідь буде їхати, інакше ви ніколи не дізнайтесь, як там. Якщо ви поїдете до  ОАЕ, ви зможете побачити як з пустелі за короткий проміжок часу може з'явитися ціле місто.

Компанія EVISA займається оформленням резіденских мультивіз до ОАЕ.

Нагадуємо, що до складу об'єднаних арабських еміратів входить більше шести саме 7 штатів. Найбільш поширеними штатами є Дубаї, Абу Дабі Шарджа і Фуджейра

Але а якщо мета подорожі полягає не тільки в пляжному відпочинку а ще шопінг то Емірати це саме те місце де можна добре на купити речей. Саме в дубай знаходиться найбільші торгові центри в яких представлені кращі світові бренди марки одягу. Найголовніше, що ціни на ті ж речі на порядок нижче, ніж у європейських аналогічних магазинах.

Що може бути краще, ніж відпочивати до ОАЕ за принципом "все включено", такий відпочинок oоставіть найкращі спогади про еміратах. Дубай це те місце де можна з легкістю поміняти спекотні гарячі пляжі на холодний вітер дубайського лижного центру, який може легкість приймати одночасно до двох тисяч чоловік.

Якщо ви хочете побути в еміратах по- довше то вам необхідно оформити туристичну візу до ОАЕ на 30 днів, якщо вам не вистачить цього часу ви можете замовити послугу продовження візи ще на 30 днів. Саме таке продовження допоможе вам обійти всі визначні пам'ятки Дубаї, і інших Емірат.

Відпочинок до  ОАЕ останнім часом набирає більше обертів, і притягує до себе все більше туристів з України. Найпопулярнішими напрямками є поїздки в Фуджейру.

Нагадуємо, що для того щоб відвідати ОАЕ необхідно, щоб була отримана віза до ОАЕ для українців.

Важливо знати про те що Шарджа була і є культурним центром Еміратів. Для тих хто хоче бурхливо провести час в барах або на дискотеці, не вийде, тому що тут прийнятий сухий закон.

Можливо ви зайняті тим що шукаєте собі путівку до ОАЕ, якою метою щоб подивитися і і відчути нотку Сходу, здійснити поїздку пустельне місце, тоді вам краще поїхати в Фуджейру. Це місце можна назвати самим соковитим Еміратом, узбережжя якого приємно омиває індійський океан. Для любителів дайвінгу це місце так само підійти, захопити тільки маску і ласти і ви будете приємно здивовані яскравий представниками підводної фауни.

Коли будете перебувати на морі до  ОАЕ, не забудьте відповіді східні страви місцевої кухні а також використовуйте час для куріння кальяну. Це вам можливість більш ближче дізнатися і відчути східні традиції і культуру ОАЕ.

Ми готові вам да будь-яку консультації з оформлення віз ОАЕ, для того щоб ви змогли отримати корисну інформацію, яка буде вам необхідна, в той час коли ви будете перебувати до ОАЕ.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить