Спробуйте Іспанію на смак

вкл. .

Все частіше і частіше ми стикаємося з тим, що на ринку туристичних послуг, то там то тут, пропонують скористатися пропозицією придбати гастрономічний тур і скуштувати принади національної кухні тієї чи Інною країни. Для любителів просто смачно поїсти і для гурманів ці пропозиції часто виявляються цікавого і превлікательності. Що відносно тих, хто хоче ще й збагатити свій власний досвід навичками приготування страв різних кухонь світу, то крім гастрономічних турів, є ще різноманітні виставки, фестивалі та саміти, посвещенная їжі і всього, що з нею пов'язано.

Іспанія не виняток, і на гастрономічною карті Європи займає не останнє місце. Вважається, що класична іспанська кухні відноситься до середземноморської дієти, але в реальності вона далека від неї, тому що серед страв переважають м'ясні, гострі та жирні страви. Напевно кожен чув про Хамон, а якщо ні, то потрудіться дізнатися побільше, і не обділяйте себе задоволенням спробувати цей шедевр іспанської кухні.

Повертаючись же до розмови про тих, широта гастрономічних інтересів яких більше, ніж просто поїсти. Раді повідомити вам, що в найближчому осяжному майбутньому відбудеться відомий у всій Європі міжнародний саміт Madrid Fusión, цілком і повністю присвячений їжі, її особливостям вживання та приготування. Самит пройде в Мадриді, як стає зрозуміло з назви, та забере місний Палац конгресів на кілька днів. Під криша Палацу зберуться близько 50 кухарів з усього світу. Цікавим для вас може бути те, що ці кухаря проводитимуть майстер класи і влаштовувати дегустації собсвенно страв. Звичайно ж, окреме і особливу увагу буде виділено іспанській кухні та її особливостям. По закінченню саміту кінець гастрономічного свята не настане, тому що він плавно перейде в ресторани Мадрида і превартітся в кулінарний фестиваль!
Не пропустіть такого смачного події!
Нагадуємо, що для відвідування Іспанії нашим співгромадянам необхідна віза в Іспанію для укрінцев. Відкрити візу в Іпанію ви зможете звернувшись до фахівців нашого агенства по телефону, або залишивши заявку на сайті на отримання візи.
Віза в Іспанію самостійно від EVISA - це приємна ціна, швидкість, зручність і 100 % гарантія успіху!

>>>  Віза до Іспанії - головна сторінка

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить