Дубаї - місто курортів

вкл. .

Дубаї - це красиве місто Об'єднаних Арабських Еміратів. Його часто порівнюють з захопливою оазисом в пустелі, який може порадувати фонтанами і зеленню, що розкинулися між розпеченими барханами піску.

Помилку роблять ті туристи, які вирушають у це місто тільки заради відпочинку на пляжі або вигідного шопінгу. У Дубаї є безліч місць, куди може сходити турист, щоб розвіяти свою нудьгу.

У першу чергу, Дубаї - це місто курортів. На морському березі розкинулося безліч готелів, які пропонують своїм відвідувачам просто божественний відпочинок, порівнянний лише з польотом на хмарах. Забронювати номер в одному з таких готелів дуже складно. По-перше, не всі подужають подібні фінансові витрати, а по-друге, місця замовляти потрібно максимально заздалегідь, щоб точно бути впевненими в тому, що готель зможе вас прийняти. Але це мова про п'ятизіркових готелях, місцях, де життя простої людини перетворюється в життя короля чи східного шейха.

Але варто відзначити і той факт, що багато готелів Дубаї досить доступні. Кожен зможе підібрати собі місце для проживання до вподоби і за ціною. Варто зауважити, що навіть у самих недорогих готелях Дубаї є басейн, що дуже радує. Багато прилітають сюди заради того, щоб присвятити кілька днів виключно шоппингу. Все це завдяки тому, що в цьому місті можна порівняно недорого придбати брендовий одяг, якісну техніку, а також хутра і золото.

Найкраще робити покупки в найбільших торгових центрах міста. Якщо ви думаєте, що Дубаї можуть здивувати тільки захмарними цінами, то ви помиляєтеся. У місті є « захмарна » вежа. Так, саме тут розташована всесвітньо відома найвища вежа Бурдж Халіфа. За свою висоту вона по праву вважається новим чудом світу.

Одне з дивних місць Дубаї - це рукотворні острови «Мир», створення яких було офіційно визнано самим безпрецедентним будівництвом. Ці острови з'явилися на узбережжі міста не так давно. У планах створення рівно трьох сотень таких островів. По закінченню розташування цих островів має нагадувати розташування семи континентів на планеті Земля.

Дубаї - це серце водних розваг. Щорічно тут збирається величезна безліч спортсменів, що займаються водними видами спорту. Для непрофесіоналів Дубаї пропонує послуги неймовірного і унікального аквапарку та відвідування акваріума.

 >>> Віза до ОАЕ - головна сторінка

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить