Євроінтеграція України вже сьогодні, або як стати громадянином ЄС персонально

вкл. .

Які перспективи у рядового українця стати громадянином ЄС?

Україна та ЄС

Аналізуючи події в Україні, що відбуваються в останні тижні листопада, можна сміливо завити, що не бачити українцям Європи ще о-го- го скільки. Здається, кришталеві мрії і плани про світле європейське майбутнє для українців розбилися об холодні скелі брутальної реальності. Звичайно, як свідчить вікова мудрість: надія вмирає останньою. Хоча вона ще, напевно, довго буде підігрівати наші душі теплом неясних, але таких бажаних європерспектив. Але от питання - а як жити в умовах звалилася мрії і відсутності реальних перспектив і що робити далі, - напевно постає перед кожним нашим співвітчизником.

« Валити » з цієї країни треба

Перша думка, яка вже відвідала сьогодні розуми мільйонів наших співгромадян, хоча і гнітюче лякає, але все ж має під собою підстави. Можливо хтось і не погодиться, але надія на Асоціацію з ЄС вселяла впевненість у тому, що майбутнє України і її народу буде як мінімум світлим, а максимум - шокуюче позитивним. А коли цієї надії не стало, то реальність знову придбала відштовхуюче похмурі відтінки. Що нас чекає в « дружбі» з Кремлем і участю в Митному союзі ? Напевно, мало позитивного. Так от і питання - а що тут робити ?

Україна - це Європа

Яким би страшним або неприємним наступає майбутнє не здавалося, не варто забувати, що це наша батьківщина, наша країна. Саме тут ми повноправні громадяни, саме тут ми вдома. А чи чекає нас Євросоюз з розпростертими обіймами ? Куди б ми не потрапили, ми скрізь будемо чужинцями, емігрантами і будемо не в своїй тарілці. Звичайно, це відноситься не до кожного, тому що серед нас є ті, кому дарований талант адаптуватися з дивовижною швидкістю і легкістю і відчувати себе як вдома в будь-якій точці світу. Але що робити іншим?... Як кажуть, і хочеться і колеться. Багато задумаються про імміграцію. Але не варто забувати, що це нелегкий і деколи недешевий процес. Наприклад, щоб отримати вид на проживання в Канаді, крім того, що довго і нудно ви будете доводити свій професіоналізм, прагнення, адаптивність і мотивацію, силу-силенну часу витратите на всякі тести і на вивчення мов, а гарантій ніяких немає. А якщо вам 45-50 років і ви не готові інвестувати сотню- другу тисяч одиниць умовних в економіку Канади, або будь-який інший цікавить вас країни, то й « рипатися » не варто. Шлях закритий. Тому зневіреним важливо не забувати, що Україна - це і є Європа, нехай і не така, як нам мріялося, і не все тут гладко, але все ж ми вже там, куди прагнемо з такою шаленою силою. Хай тільки і географічно, але ж і решта все в наших руках.

Як українцю стати Громадянином ЄС

У сформованій ситуації нам залишається продовжувати жити, працювати, прагне і вірити, що все в наших руках. А Європа - вона ось, зовсім поруч. Як повідомляє статистика Всесвітньої організації з туризму, в Україні обсяги туристичних поїздок в Західну Європу в 2013 році зросли на 15 %, і це тільки туризм. А що, якщо додати до цього бізнес поїздки, гостьові візити і виїзди на роботу. Напевно, ще близько 15 відсотків приросту накапає. Виходить, що ставши володарем шенген візи, ви вже сьогодні можете відчути себе громадянином ЄС, нехай навіть і з маленькими обмеженнями. Шенгенська віза в Європу - це наш персональний пропускний квиток та євроінтеграція ! Не забуваємо, що не менш реально отримати вид на проживання в Європі, а взагалі-то і громадянство. Наприклад - вид на проживання в Польщі чи Естонії або громадянство Словенії - це реальна перспектива вже зараз.

Шенгенська віза в паспорт - і Європа Ваша!

У нашій практиці візової підтримки за службовим обов'язком доводиться часто стикатися з людьми, у яких не один закордонний паспорт із'езжена, і які є володарями довгостроковій шенгенської візи, іноді навіть не в перший раз. Так, процитую одного з наших клієнтів : " Шенгенська віза на 5 років - це мій гарант спокійного самовідчуття, з нею я не переживаю про те, чи буде Україна в ЄС чи ні, тому що однаково по Європі я пересуваюся безперешкодно і не замислююся про те, якої країни я громадянин. Ця думка мене покинула році на другому, після отримання моєї першої п'ятирічної візи ". Інший же сказав, отримуючи у нас свій новий паспорт громадянина Словенії, що з ним зруйнувалися для нього всі межі. Тому загляньте в свої закордонний паспорт...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить