7 причин відвідати Європу взимку

вкл. .

Европа зімой

Подумайте грунтовніше : з приходом весни натовпи туристів кинуться до Європи і до літа їх кількість досягне критичного числа на квадратний метр , в той час як холодний зимовий період - чудове цінове міжсезоння в супроводі яскравого святково- зимового європейського колориту.

7 причин відвідати Європу взимку

1 . Сезон вдалих покупок

Хто не знає , що листопад - грудень в Європі проходить під девізом « sale » в гонитві за придбанням незліченного кількості різдвяних і новорічних подарунків всім родичам і близьким ? А якому співвітчизникові не буде приємно поєднати приємне з корисним , а точніше - відпочинок з придбанням недорогого , якісного європейського товару. І, як кажуть , в новий рік з обновочку !

2 . М'яка південно-європейська зима

Можна сміливо сказати , що південна Європа сміється в обличчя старому Морозу . Багато добре відомих європейських напрямків для туризму характеризуються такою взимку , яку можна швидше сміливо назвати навесні або м'яким влітку . Наприклад , це південь Іспанії , південь Франції та що вже говорити про Сицилії , Кіпрі чи Криті, де і зовсім температура близька до нашого лету. Якщо стоїть завдання отримати дозу вітаміну Д , то вам в обов'язковому порядку варто рухатися в напрямку європейських югів . Наприклад , в Греції взимку ви не будете знемагати від спеки , як це буває в літній період , і не ризикуєте отримати сонячний удар , але при цьому ви при цілком комфортній температурі зможете насолодитися стародавніми грецькими руїнами . І не буде ніякої необхідності ховатися під рятівними струменями працюючих кондиціонерів в години полуденного сонця.

3 . Не треба бояться морозів

Хоча якщо у вас немає мети переслідувати йде літо , то завжди можна віддати перевагу класичним районам Європи, яким надає додаткову харизму наявність дощу або снігу. Хто відмовиться від вражаючого видовища - крижаний глазурі на вежах європейських замків ? А що може викликати більше заздрості , чому не знімки романтичного Будапешта , освітленого сяйвом белейшего пухнастого снігу ? Та й як приємно , загорнувшись в теплі одягу , насолоджуватися очищує душу сяйвом снігу та зимовою погодою .

4 . Менше народу - більше кисню .. і вдаліше фото !

Згадайте , що у ваші літні фотографії з відпочинку в Європі , як правило , вторгалися незнайомі обличчя , лікті , ноги і руки , тому як влітку скрізь і завжди рояться натовпи туристів , охочих сфотографуватися біля тієї ж пам'ятки , що і ви , або просто безліч відпочиваючих , що проходять повз , як на зло вічно потрапляють в ваш об'єктив. Взимку ж більшість вулиць будуть ваші , без цих настирливих незнайомих перехожих. Вільна для прогулянок Барселонська La Rambla і ні з ким не потрібно боротися за фото з ​​видом на La Sagrada Família . У Франції ж взимку головна визначна пам'ятка Провансу - Avignon раніше відкрита для відвідувань , так що ви зможете попозувати на тлі знаменитого Pont Saint - Bénézet і подивитися на величезний Palais des Papes без перешкод.

5 . Пожити як місцевий , відчути справжній колорит

Без безлічі туристів , що стікаються невичерпним потоком в сезонні періоди , життя повертається в звичне русло в туристичних «гарячих точках» . Тоді стіна між місцевою життям з її звичайним перебігом і охочими за нею поспостерігати іноземцями розчиняється. Спробуйте потанцювати з притупуванням в теплій паризької пивний -до струсу парасольок в коктейлях галасливих французів - щоб побачити весь непідробний французький шик і навіженість місцевої публіки . Або , може бути , ви віддасте перевагу послухати лондонців з їх нескінченними обговореннями погоди і британських туманів.

6 . Поринуть в даний зимовий безумство

Чому б не дати волю авантюрної боці свого характеру і не поєднати поїздку з яким- небудь гедоністичним Європейським подією. Напевно в вас є щось таке , що довго тримаєш під замком всередині себе , а потім з вереском і величезним полегшенням випускаєш назовні , як це роблять європейці - тоді було б неввічливо не приєднається до них у цьому! Скандинави , наприклад , плюхаються в крижану озерну воду - ця процедура у них як частина сауні процедур; с...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить