Візова підтримка

вкл. .

Візова підтримка , що це означає і за що ви платите ? Які гарантії успіху? Як не попастися " на розлучення " ?

Що таке « візова підтримка »

Візова підтримка - це комплекс консультаційно - інформаційних послуг , пов'язаних з процесом підготовки та отримання візи , що надаються Візор (вам , у випадку якщо ви хочете відкрити собі візу ) від фахівця візової допомоги.

За що ви платите , отримуючи візову підтримку або замовляючи ( купуючи ) візу ?

В першу чергу , найціннішим в послузі візової підтримки є « рішення вашої проблеми або завдання ». Якщо говорити простіше , то це надана цінна вузькоспеціалізована інформація , яка грунтується на багатому практичному і теоретичному досвіді в даній сфері. Тобто фахівець візової підтримки - це такий собі швець , який знає , як і за допомогою яких інструментів вам вирішити вашу « проблему» - отримати візу. Крім цього , візова підтримка включає в себе весь спектр клопоту пов'язаних з вашим отриманням візи :

При особистій подачі ( віза з співбесідою )
 1. Формування повного і правильного пакету документів , згідно з вимогами конкретної країни ( доукомлектація його у випадку необхідності, наприклад , відсутність довідки з роботи чи банку) .
 2. Грамотне заповнення візової анкети
 3. Здійснення всіх необхідних перекладів документів
 4. Реєстрація на співбесіду \ подачу документів
 5. Оформлення страховки
 6. За прискорене отримання візи за 1-2-3 дні ( при необхідності)
 7. За рішення проблем пов'язаних з паспортом (відмова , чистий паспорт)
 При безособової подачі ( віза без співбесіду і особистої присутності )
 1. Формування повного і правильного пакету документів , згідно з вимогами конкретної країни ( доукомлектація його у випадку необхідності, наприклад , відсутність довідки з роботи чи банку) .
 2. Грамотне заповнення візової анкети
 3. Здійснення всіх необхідних перекладів документів
 4. Подача ваших документів у візовий центр \ консульство
 5. Оформлення страховки

 За рішення проблем пов'язаних з паспортом (відмова , чистий паспорт)

Виходячи їх вищепереліченого , кожен бажаючий може знайти переваги і причини, чому йому варто скористатися послугами візової підтримки. Наприклад , в ситуації відсутності роботи або офіційних доходів - існує послуга « віза для безробітного », з якою вихід візи 100 % гарантований. Якому випадку ви отримуєте спектр послугу « віза під ключ»

Які гарантії , що вас не обдурять на гроші і ви отримаєте візу ?

В кожної індивідуальної ситуації бюро візової підтримки може або дати Візор 100 % гарантію виходу візи , або назвати реальні шанси , якщо вони неоднозначні . Найчастіше послуги оплачуються вже за фактом виходу вашого паспорта з візою в ньому, або ж не оплачуються зовсім, якщо візи немає. Винятком служать ситуації , коли з візору береться дала в розмірі від 10 до 30% від вартості візи , яка за будь-яких результатах не повертається . Передоплата стягується з кількох причин. Перша , і найпоширеніша , це коли бюро хоче убезпечити себе і отримати підтвердження ваших серйозних намірів. Тобто що за фактом виходу вашого паспорта ви за ним повернетеся і оплатіть послугу сповна. Друга причина , це коли для відкриття вашої візи попередньо скоюється ряд дій , який несе за собою витратну частину ( страховка , переклади , рішення проблем з паспортом і т.д.) Вам не варто цього побоюватися , що мовляв кинуть на цю торбу і пропадуть. Вибираючи до кого звернеться ви напевно або промоніторили інтернет і почитали відгуки про інетерсующей копанні , або отримали рекомендацію \ відгук одного, це і є сама важлива частина вашого гарантованого спокойстія . До того ж , сама компанія зацікавлена ​​в свій заробіток і націлена на результат - отримання візи.

Чим EVISA відрізняється від інших компаній візової підтримки?

Перше , це наш багаторічний успішний досвід. Прозорість і спрямованість наших цілей. Ознайомтеся з інформацією про EVISA докладніше.

Друге , впевненість в успішному результаті , тому оплату ми беремо за фактом виконано...

Визовая поддержка от партнера VISAIMHO>>>>

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить