Всім мандрівникам присвячується

вкл. .

Подорожі по Світу

Що може бути дивовижніше подорожей! Наша планета , з кожним її затишним куточком - це невичерпне джерело натхнення та енергії Життя.

Чому ми подорожуємо

Причиною для прийняття рішення подорожувати може послужити що завгодно. Добре , коли ці причини приємні і конструктивні , по типу " поклик душі \ серця " , цікавість , любов до подорожей , бажання відвідати друзів , просто відключиться від суєти і відпочити на самоті або в копанні улюбленої \ улюбленого , родини або з друзями. Але ж з кожним може трапиться криза ... Втомилися від роботи , не відчуваєте повноти життя , назріла проблема в сім'ї \ відносинах . Кризи можуть носити і суто внутрішньоособистісний характер , від банального середнього віку , до сумнівів або невпевненості в собі , і бажанні це компенсувати , виключити або довести комусь щось . Рухати нашим бажанням пуститься в дорогу можуть сотні причин , але якими вони нібилі б , результат все одно позитивний. Якщо людина приймає рішення зрушитися з місця і подорожувати , то в кінцевому підсумку отримає плюс. Нехай не завжди подорож зможе вирішити проблему або задовольнити першопричиною потреба , але завжди рішення і дія разом з ним принесуть прилив оптимізму , купу нових знайомств , новий досвід , і тисячі миттєвостей наіпріятнейшіх спогадів.

Як подорожувати

Залежно від ступеня рішучості і сили наміри рішення про те , яке саме це буде подорож різниться від випадку до випадку. Коли хочеться все перекреслити , або почати заново , пережити щось категорично незнайоме до селі і незвідане , або навіть ризикнути всім , іноді навіть життям , то можна вибрати кругосвітню подорож. Залежно від " відчайдушності " мандрівника , це може бути круїз на лайнері , як благополучний і надійний варіант , а може бути подорож по своєму маршруту , пішки або на машині , як більш ризикові варіанти , або ж подорож навколо планети з певними умовами , наприклад з обмеженою сумою в кишені , або тільки наземним транспортом , або за певний термін.

Що потрібно для подорожі

Багато хто при підготовці подорожі в перший раз задаються одним з найважливіших питань , а що ж , власне , для цього потрібно. Перше - визначитися з метою , виходячи з неї вибрати тип подорожі , далі скласти маршрут , підрахувати на нього витрати , включаю пересування , проживання , дозвілля , харчування та непередбачені витрати. Далі самий непросте питання - візи для подорожей.

Віза для подорожі

На жаль , на сьогоднішній день не існує такої універсальної візи , як " віза для кругосвітньої подорожі " або " віза для подорожі на яхті " , яка дала б вам право пересуватися по будь-яким точкам планети , без будь-яких обмежень і труднощів. Тому , плануючи подорож , при підготовці до отримання візи для подорожей або по Європі або по світу , першим що необхідно зробити - визначити маршрут . Які країни , або країну і пункти всередині неї ви маєте намір відвідати. Серед них визначити , куди ви можете поїхати без оформлення візи , а куди все ж віза знадобитися. Якщо ви плануєте по Європі на машині , то подумаєте що вам необхідна шенгенська віза для подорожі на машині по Європі , але найбільш вдалим виходом у даній ситуації буде - шенгенська віза до Іспанії , яка дозволить вам абсолютно без будь-яких проблем і перешкод пересуватися по всій території шенгену . Якщо ж мова все ж йде про кругосвітню подорож , то важливо відзначити , що серед списку країн , які ви виберете , можуть бути ті , візи в які ви можете отримати тільки в Україні . Наприклад - віза до Японії , віза в Китай , віза в ОАЕ (Дубаї ) , віза в США . Природно , у кожної візи буде свій коридор і термін дії , знаючи і маючи в своєму розпорядженні якими ви вже більш точно зможете спланувати свій шлях , а точніше , куди поїхати в першу чергу, а що залишити на закуску. Якщо ж ви студент , і мають намір побачити світ , то віза для студента не є проблема ! Її мало що відрізняє від звичайної візи , хіба що пара документів при подачі в посольство. Буває так , що мандрівник не хоче втрачати час і втрачати запал від майбутньої подорожі на паперову тяганину , в цьому випадку є можливість замовити послугу VISAIMHO - виза без співбесіди , або віза без особистої присутності , і наші фахівці підберуть найбільш вдалий пакет віз за термінами перебування і дії , відповідно і злагоді з вашим маршрутом. Так само , ви завжди можете замовити послугу безкоштовної консультації , якщо хочете розібратися самі , а що і як вам робити , що б оформити візу самостійно. Якщо ж ви загорілися миттєво , і не хочете відкладати свою подорож в довгий ящик, то VISAIMHO завжди готова запропонувати вам послугу - прискорена (термінова віза ) , коли ви за 1-2 дні зможете отримає бажаний пропускний квиток у світ дивного і прекрасного.

Як би там не було , якщо ви намереілісь дізнатися нашу прекрасну планету і помандрувати , але варто здаватися навіть тоді , коли це здається шалено дорогим і недосяжним ! Тому що все реально , питання лише в тому , як імнно досягти бажаної мети і якими засобами!

VISAIMHO з радістю допоможе вам відкрити візу в будь-яку точку світу!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить