Коли скасують шенгенські візи українцям

вкл. .

Останні осінні політичні події і ймовірне швидке підписання асоціації України з ЄС багатьох наштовхує на роздуми - а як це вплине на всі аспекти життя українців? Крім змін у сфері зовнішньої і внутрішньої торгівлі , асоціація з ЄС може принести і зміни в питанні візових відносин нашої держави з Європою в цілому і з країнами Шенгенської угоди зокрема. Багато задають питання - а коли скасують візовий режим з Європою для українців?

 

Аналіз ситуації з відмінами віз

Якщо заглибитися в усі події 2013 року, пов'язані з питанням візових відносин України з іншими державами , то можна сміливо зазначити , що процес скасування візового режиму вже почався. Безумовно , це не може статися відразу і скасування шенгенських віз для українців не трапиться в один день , але ряд рішень , прийнятих впродовж цього року , зрушив цей процес з мертвої точки і , тим самим , подарував багатьом надію , а деяким і спростив життя .

Спрощення візового режиму

Зокрема , 22 січня цього року комітетом Європарламенту з закордонних справ було схвалено спрощення порядку оформлення шенген віз для українців , яке торкнеться 10 категорій населення нашої країни. А саме: водіїв- далекобійників ; журналістів і членів технічної журналістської групи; учасників офіційних програм обміну між містами -побратимами ; близьких родичів; подорожують з метою лікування та їх супроводжуючих ; осіб , які приймають участі у конференціях , симпозіумах і т.д.; членів релігійних громад ; учасників офіційних програм ЄС з прикордонного співробітництва ; громадян України , які проживають на далекій відстані від представництв і консульських установ держав - членів ЄС в Україні; громадян України , які є власниками біометричних службових паспортів зовсім повністю звільнені від необхідності оформляти шенген візи.

Список безвізових країн для українців У мисленні середньостатистичного українця глибоко вкоренилася думка , що куди б він не захотів поїхати - « скрізь ніззя » , потрібна віза , а її складно отримати , і взагалі , клопоту купа , краще ми вдома посидимо або в Крим \ Карпати змотатися , заспокоюючи свої сумніви думкою , що підтримка вітчизняного виробника - справа благородна . Ви готові здивується статистикою? ! Згідно останніх даних ( вересень 2013 ) громадяни України , які володіють закордонним паспортом , можуть відвідає 105 країн по всьому світу , але деякі з них , звичайно ж , можна відвідати тільки з візою . Але ! .. Ще статистика! За все тим же даними , виходячи із загальної кількості країн світу , близько 41 % можуть бути відвідані українцями БЕЗ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ! А якщо говорити про територію всієї суші планети Земля, то близько 43 % її для наших співгромадян відкриті та безвізового ! Здивувалися ? Припускаємо , що так! І для завершення - безвізові країни для українців , їх сьогодні налічують понад 60! Серед них Мадагаскар , Шрі-Ланка , Ізраїль , Сейшели , Фіджі , Македонія і Малайзія , Чорногорія і Хорватія , Ямайка , Маврикій , Перу і навіть Танзанія ! Більш докладно про візові вимоги для громадян України . Для того , щоб краще зорієнтуватися в просторі , вашій увазі карта безвізових країн для Українців .

Карта країн безвізового режиму

Асоціація України з ЄС - чи бути безвізового режиму Укрїна - Європа ?

Тепер , ознайомившись з матеріалом , викладеним вище , ви напевно не сумніваєтеся , що процес лібералізації візових відносин світу з Україною йде семимильними кроками , але чи означає це , що незабаром і Європа опустити свою завісу і наші громадяни живим , веселим потоком хлинуть на простори шенгену . .. Безумовно , більш ясною ця картина стане після проведення саміту у Вільнюсі , як зазначає міністр закордонних Справ України Леонід Кожара. Однак , навіть за умови підписання асоціації з ЄС наша країна ще досить тривалий період буде знаходиться поза зоною безвізового простору. І для того , щоб до цього наблизитися , як з нашого боку , тобто внутрішньодержавними процесами , так і нашим сусідам - країнам Європи , Україні багато що належить зробити в політичному аспекті свого функціонування , багато чого поліпшити , а щось викорінити .

Віза в шенген дял українців - незнищенна необхідність

Найбільш правильним рішенням для кожного з нас в даній ситуації стане - запасатися оптимізмом і терпінням в очікуванні змін , А так само з кожним днем все більше стає європейцем у своєму мисленні і поведінці. Але до тих пір , поки відбудуться ці очікувані і  ...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить