Чудо світу - ОАЕ

вкл. .

ОАЕ на мапі

Розмірковуючи про відпочинок в ОАЕ, багато хто розуміє відпочинок в Дубаї - і в цьому вони будуть праві! Але ОАЕ - це об'єднання не одного, а Дубаісразу декількох, і кожного по -своєму дивного, еміратів. А саме : Дубаї - найбагатший, європеїзований і коспомолітічний емірат. Шику і розкоші в Дубаї немає кінця і краю.

Привід здивується знайдеться навіть для найдосвідченішого туриста, наприклад, в посушливій пустелі - півкілометровий критий сніжний спуск, щоб ви ні в чому собі не відмовляли ; наступний на черзі Абу - Дабі - трохи менше шикарен, але не менш екзотичний і дивний ; Шарджа - самий строгий з усіх еміратів. Місцевому консерватизму немає межі. Строгі ісламісти, сухий закон... Відпочинок в Шаржі прийдется до смаку тим, хто хотів би заощадити на екзотиці, побути в мирному самоті і в дали від галасливої ​​« магазинної » суєти Дубаї та Абу - Дабі. Фуджейра - для тих, хто віддає перевагу попірнати і побути ближче до морської екзотики. Тут безсумнівно рай для дайверів з можливістю попірнати у водах Червоного моря та Індійського океану - на ваш смак і вибір.

Відпочинок ОАЕ

Коли в Україні настає сіро - похмурий сезон холодів, дощів, сльоти та снігу, в ОАЕ якраз розгорається туристичний сезон. Літня спека спадає і температура приймає саме ті показники, які б максимально комфортно переносилася європейськими туристами. Але все ж, якщо вам стане жарко, то порятунку не потрібно буде довго шукати, бо емірати - сама кондиціонерами місцевість у світі. Клімат в ОАЕ субтропічний, посушливий. Сезон дощів тут обмежується всього лише одним тижнем у році, все інше час сухо, тепло і фантастично!

Віза в ОАЕ без туру

Як і безліч інших країн світу, ОАЕ для укарінцїв - країна з суворим візовим режимом. Якщо ви зібралися відпочивати в еміратах, то будьте ласкаві, купуйте тур, тому що при подачі документів на отримання візи ви обов'язково повинні пред'явити підтвердження свого мотиву перебування в ОАЕ у вигляді сплаченого туру. Але що робити, якщо ви хочете самі спланувати свій відпочинок або поїхати до друзів у гості.. У цій ситуації вам зможе допомогти evisa з послугою « віза в ОАЕ без туру » Більш докладно про вартість і про умови оформлення. Навіть якщо ви молоді, красиві і незаміжніх ;), то наше бюро гарантує Вам відкриття візи в ОАЕ без туру! Залишайте заявку на отримання візи і ми зв'яжемося з вами в найкоротший час, надавши підтвердження свого професіоналізму у вигляді вже відкритих нами Віз!

Довіряйте професіоналам! Замовляйте візу в ОАЕ від evisa!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить