CouchSurfing або як дізнатися світ зсередини

вкл. .

Каучсерфінг

Все більше більше серед українців набирає популярність індивідуальний туризм. Багатьом вже не цікаво бути тур- роботом в руках не завжди компетентних , а іноді дорогих і нудних тур операторів та агентств , які часом за скромний , а іноді й ні , гонорар готові « подарувати » нам незабутній відпочинок. Побачити світ , пізнати культуру інших країн , познайомитися з новими людьми , спробувати на смак щось дивовижне і незнайоме - чим мені мрія ? Але для багатьох вона була і залишається недосяжною , звичайно ж , з причини дорожнечі заходів. Але ж недарма всім відома приказка говорить: « Якщо дуже захотіти , можна в космос полетіти ! » А тут то і не космос зовсім , а дуже навіть досяжні простори морів і суші нашої свами планети Земля.

Дуже вдалим виходом у такій ситуації може стати CouchSurfing ( каучсерфінг ) , що дослівно перекладається як Дивані подорожі. Історія виникнення і більш докладно про ресурс можна дізнатися тут . Якщо коротко , то ви тільки уявіть , скільки налічується людей по всьому світу , охочих подорожувати , знайомитися з місцевими жителями кожної країни і не витрачати на це багато коштів. А що , якщо такі люди об'єднаються під одним ім'ям ? Так і сталося і мережа каучсерферов , об'єднаних одним онлайн сервісом , на сьогодні налічує вже більше 3 мільйонів в 246 країнах світу .

Хто такі каучсерфери ?

Маючи намір помандрувати, ви вибираєте країну і шукаєте на сайті людей , які мешкають, більше того , пошук можна обмежити у відповідності зі своїми інтересами та уподобаннями і знайти справжніх « однодумців » і, можливо , в майбутньому хороших друзів , які готові будуть вас зустріти , поселити у себе і навіть організувати програму веселого проведення часу . Чим не прекрасно ! ? Можливо , скажіть ви , такий варіант відпочинку підходить тільки молодим людям і без дітей .. Але - як сказати .. Незліченну безліч людських інтересів не має меж і чому , якщо ви наважитеся , то не зможете знайти собі іменного того , хто радий вас буде дізнатися саме з тим, чим ви володієте.

Що необхідно для CouchSurfing подорожей

Перше - це , звичайно ж , сміливість , рішучість і відкритість світу пригод. Далі - реєстрація на он- лайн сервісі ( вивчіть на сайті всі її особливості , щоб не упустити важливого ) . Наступне - вибрати країну , знайти друзів , написати - і вперед! Далі - справа за меншим , але не менш важливим : вибір і відкриття візи, покупку квитків , збір речей . А потім вже найприємніше :)

Віза Каучсерферам

Команда Evisa завжди «за» все нове , цікаве , розширює кругозір і горизонти людей! Ми завжди готові і раді допомогти каучсерферу визначиться з типом візи залежно від пунктів призначення подорожі , допомогти вибрати найбільш підходящу країну для відкриття візи. Evisa всегла зможе вам допомогти з будь-яким типом візи , будь то термінова віза , віза в шенген , віза в Азію , віза в США або віза на півроку , віза на рік. У нашому арсеналі є все! А якщо чогось і не дістає , то ми завжди готові йти назустріч новому досвіду і допомагати створювати у вашому уявленні світ без кордонів .

Дозвольте С сказати вам Welcome! А Evisaдопоможе в цьому :)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить