Отримати візу до Іспанії в Києві

вкл. .

Ви запланували поїздку до Іспанії?

Якою б не була мета - туризм, бізнес або щось інше, будьте впевнені, поїздка буде незабутньою! Давно доведений факт - Іспанія дивовижна за красою країна, з безліччю культурних та архітектурних пам'яток, з багатою історією і неповторною за красою природою. Щороку курорти Іспанії відвідують десятки тисяч туристів з України. Дивовижні Аліканте, Коста-Брава і Севілья завжди готові відчинити вам свої ласкаві обійми! Як і будь-якому громадянину України, вам для відвідування даної країни необхідно отримати візу до Іспанії.

Отримати візу до Іспанії

 Де отримати візу до Іспанії в Києві?

На сьогодні візові центри посольства Іспанії працюють в таких містах: Львів, Одеса, Київ, Харків і Донецьк. Вартість послуг даних організацій оплачується окремо від консульського збору, і вона може віріроваться в різних регіонах, починаючи від 25 євро. Отримуючи Візу самостійно, ретельно підійдіть до питання підготовки пакету документів, що б не отримати відмову! Перелік необхідних документів для отримання туристичної візи ви можете знайти тутДля отримання даної візи самостійно, вам необхідно звертатися у візовий центр Посольства Іспанії в Україні. Для довідки: Візовий центр не є видає органом. Це акредитована посольством організація, на яку покладають функцію по збору заявок, у вигляді пакету документів, для подальшої передачі до консульства, де і приймається рішення про видачу візи. Після прийняття рішення документи заявника передають назад в візовий центр для подальшої видачі на руки фізичній особі. Таких візових центрів в Україні не один.

Якщо ви маєте намір отримати візу до Іспанії, і розраховуєте на 100% результат без будь-яких ризиків - звертайтеся в Центр Візової підтримки EVISA. Так як і до недавнього часу і зараз Посольство Іспанії в Україні входить до списку найбільш «відмовних». Безумовно, особливості економічної ситуації в Іспанії пом'якшили підходи до видачі віз іноземним туристам, але, тим не менш, без зниження вимогливості до якості надання документів та їх змістом, з боку бажаючих її відвідати. Що б отримати візу до Іспанії в Києві, можете зв'язатися з нашим менеджером або звертайтеся безпосередньо до нас в офіс.

EVISA - Ваша надійна візова підтримка!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить