Робота у Чехії у 2017 році

вкл. .

У житті кожної людини приходить час змін. У цьому випадку варто поміняти місце проживання, роботу, або все разом. Сьогодні найпростішим способом пошуку нового місця трудової діяльності стають спеціалізовані сайти, де потенційні роботодавці і претенденти можуть знайти один одного. Варто серйозно підійти до вибору сайту з оголошеннями. Ви повинні бути впевнені, що тут тільки легальне працевлаштування. Саме таким порталом сервіс trydes.org. На сторінках цього сайту люди успішно шукають і знаходять роботу за у Чехії у 2017 році.

Як знайти роботу за кордоном

вкл. .

Вас приваблює робота за кордоном, але ви не знаєте, як знайти відповідні вакансії на іноземних сайтах без посередників, коли володіння іноземною мовою вписується лише в рамки шкільної програми. На цей і безліч інших питань ми постараємося відповісти в даній статті.

Біометричний паспорт в Україні

вкл. .

Биометрический паспорт

Український уряд обіцяє запустити в дію, нові біометричні паспорти для усіх громадян, починаючи з січня 2015 року. Підготовка до цього йшла не один рік. У чому перевага нового виду паспортів, і які перспективи він обіцяє для українців?

Перша віза це кльово

вкл. .

Це історія про те, як я відкрив собі першу візу, працюючи у  візовій підтримці 10 років.

Буває так, що швець без чобіт і це точно про мене, в плані, візи. Примудрився я за десять років роботи у візовій сфері відкрити і собі візочку всього один разок і те тільки цього року. У це важко повірити, але це так. Що найцікавіше в Європі і взагалі за кордоном я був і не раз. Зараз розповім.

Грецькі води

вкл. .

Південна частина півострова Балкан і множинні острова навколо нього - це Греція. Чи чули коли про таке мор , як Лигурийское або Тірренське або Крітське, а може Альборан? Напевно ні, а фактично і географічно вони є частиною Середземного моря, хоча і не відображаються на картах до яких ми звикли, як окремі акваторії. Всі ці моря спрощені і зведені до декількох, які офіційно омивають грецькі берега. Це Іонічне, Егейське і звичайно ж Середземне.

Чи можна відпочити в ОАЕ в грудні

вкл. .

Взимку буває так, що хочеться поміняти все кардинально. Змінити холод на тепло, лижі та сноуборд на розпечений пісок і море, а мороз і снігові хуртовини на теплий вітер сонячні ванни. Таке можливо еміратах в грудні.

Чи відомо вам щось про Салоніки?

вкл. .

Історія міста сягає корінням в далеке минуле. Перші офіційні підтвердження про існування Салоніків беруть початок в 4 столітті до нашої ери. Най ймовірніше, що рішення про заснування міста було прийнято Кассандром на честь його дружини Фесалонікі, яка була зведеною сестрою Олександра Македонського. Але це лише офіційний початок існування Салоніків, тоді як культура і життя в цій місцевості з'явилася куди більш раніше, судячи з того, що там були знайдені сліди проживання неандертальців, а це як не як, а знахідка найдавніших ознак життя людини на землі. У зв'язку з цим Салоніки отримали титул - європейська культурна столиця в 90 роках минулого століття.

Афіни початок цивілізації

вкл. .

 

Кожна культурна людина знає, яке місто є столицею великої Греції , це звичайно ж Афіни. Місто отримало своє ім'я завдяки богині мудрості у Стародавній Греції. Все ж, хто хоч трохи намагався бути уважним на шкільних уроках історії знають, що Греція - це країна великої культури, а її столиця - колискова цієї культурної цивілізації. Місцевість, на якій розташована столиця - горбиста, найвідоміші пагорби Афін - це пагорб Акрополя, на якому розташований Парфенон і пагорб Лікабет на якому, у свою чергу, розташувалася церква Св. Георгія.

Як відпочити в ОАЕ в жовтні

вкл. .

Жовтень в ОАЕ, це перш за все початок туристичного сезону. Саме в цьому місяці починається активне відвідування еміратів нашими та іншими туристами. Всі хто любить пляжний відпочинок, культурне припровадження часу це саме той час і те місце, адже в жовтні сонце мені таке агрессівное.Об цьому факті знають ті люди, які приїжджали в ОАЕ в літній час включаючи місяць вересень. Щоб відвідати ОАЕ в жовтні, потрібна віза в ОАЕ для українців.

Touring visa - це спрощення візового режиму для України і ЄС чи все ж таки відмина віз для українців

вкл. .

Як стало відомо сьогодні, 1.04.2014 року (і це аж ніяк не першоквітневий жарт) Євросоюз висловив твердий намір внести зміни в візовий кодекс.

Греція - це стома та солодкість

вкл. .

 

Відпочивати в Греції в поспіху - це величезна помилка! Бігати від однієї пам'ятки до іншої, бити ноги в кров і не відчувати себе від втоми - це просто блюзнірство. Греція створена для ліні і насолоди, для лінності і солодкості! Там, у неї в полоні, ви просто зобов'язані насолоджуватися всім! Часом і теплом, сонцем і водою, їжею і вином, ви зобов'язані насолоджуватися життям не поспішаючи!

Світлофори Афін в національному триколрі

вкл. .

Греція в очах іноземців

Несподіваний підхід у популяризації Греції та її туристичного іміджу сьогодні прийняла влада міста Афін. Назва програми отримала аж ніяк не багатозначне - "О'бєдані кольори Греції",  і однією з її пунктів є переведення кольорів грецьких світлофорів на національні - синій, білий (срібний) і зелений. Не відкладаючи справу в довгий ящик муніципальна влада вже почала замінювати старі світлофори на нові, але закінчити цей процес (у разі його успішності) планують аж 31 вересня 2014.

Як відпочити в Еміратах в листопаді

вкл. .

Місяць листопад за вікном в Україну - це місяць туги і роздумів, дощовою похмурої погоди. А от тим часом в Еміратах погода кардинально відрізняється, по раніше світить сонце а температура близька до літньої.

Липневий відпочинок в ОАЕ

вкл. .

Відпочинок в липні в еміратах це передусім низькі ціни, сила-силенна розваг, великий вибір путівок  на будь-який смак і гаманець.  Це ще і найжаркіший період в еміратах. Але така особливість  ніяк не впливає на великий приплив туристів з України. Розпал літа це пора відпусток, що означає організацію  поїздки в ОАЭ-  хороший який приходить вже традиційному  відпочинку в Туреччині і Єгипті.

Відпочити до ОАЕ

вкл. .

 

Відпочинок в еміратах може бути в полне доступним незважаючи на поширену думку. Вартість відпочинку в еміратах залежить насамперед тривалості перебування від рівня готелі харчування та екскурсійної програми. Якщо ви вагаєтеся з приводу їхати в емірати чи не їхати, то відповідь буде їхати, інакше ви ніколи не дізнайтесь, як там. Якщо ви поїдете до  ОАЕ, ви зможете побачити як з пустелі за короткий проміжок часу може з'явитися ціле місто.

Яким може бути весілля у Іспаниї

вкл. .

Можна сказати, Іспанія як сонячний зайчик на територію Європи. На її території помістилося більше двохсот місця для купання. Це удівітельноеg про красу країна яка вважає в себе сприятливий клімат і привітність місцевих мешканців, упереміш з природними красотами, все це робить Іспанію унікальною для відпочинку країною, але не тільки для відпочинку, але і для церемонії одруження, тобто для весілля.

Спробуйте Іспанію на смак

вкл. .

Все частіше і частіше ми стикаємося з тим, що на ринку туристичних послуг, то там то тут, пропонують скористатися пропозицією придбати гастрономічний тур і скуштувати принади національної кухні тієї чи Інною країни. Для любителів просто смачно поїсти і для гурманів ці пропозиції часто виявляються цікавого і превлікательності. Що відносно тих, хто хоче ще й збагатити свій власний досвід навичками приготування страв різних кухонь світу, то крім гастрономічних турів, є ще різноманітні виставки, фестивалі та саміти, посвещенная їжі і всього, що з нею пов'язано.

Міста Іспанії

вкл. .

 Багато наших співвітчизників, які планують провести свій черговий відпустку в Іспанії, намагаються вирушити в такі її « міста і села », відвідування яких запам'яталося б дійсно надовго. На щастя, таких у цій країні чимало, а на візу до Іспанії, вартість відносно невисока. Одним з них є невеликий, але надзвичайно цікавий містечко Альмаден.

Розташовується він в автономному співтоваристві Кастилія - Ла- Манча, у провінції Сьюдад- Реаль. Згідно з останніми даними Статистичного управління Іспанії, на сьогоднішній день в Альмадене проживає всього 6175 чоловік, а загальна площа території, яку він займає, становить близько 240 квадратних кілометрів. Цей крихітний містечко відоме, насамперед, тим, що в ньому розташовується найбільше в світі родовище руди, з якої виділяють ртуть - кіноварі.

Дубаї - місто курортів

вкл. .

Дубаї - це красиве місто Об'єднаних Арабських Еміратів. Його часто порівнюють з захопливою оазисом в пустелі, який може порадувати фонтанами і зеленню, що розкинулися між розпеченими барханами піску.

Помилку роблять ті туристи, які вирушають у це місто тільки заради відпочинку на пляжі або вигідного шопінгу. У Дубаї є безліч місць, куди може сходити турист, щоб розвіяти свою нудьгу.

У першу чергу, Дубаї - це місто курортів. На морському березі розкинулося безліч готелів, які пропонують своїм відвідувачам просто божественний відпочинок, порівнянний лише з польотом на хмарах. Забронювати номер в одному з таких готелів дуже складно. По-перше, не всі подужають подібні фінансові витрати, а по-друге, місця замовляти потрібно максимально заздалегідь, щоб точно бути впевненими в тому, що готель зможе вас прийняти. Але це мова про п'ятизіркових готелях, місцях, де життя простої людини перетворюється в життя короля чи східного шейха.

7 причин відвідати Європу взимку

вкл. .

Европа зімой

Подумайте грунтовніше : з приходом весни натовпи туристів кинуться до Європи і до літа їх кількість досягне критичного числа на квадратний метр , в той час як холодний зимовий період - чудове цінове міжсезоння в супроводі яскравого святково- зимового європейського колориту.

Поповнення країн Гваделупа

вкл. .

Раді повідомити , що список країн за яким ми готові надати допомогу і сприяння у відкритті віз поповнився ще однією ! Ну, може й не зовсім країною , але окремою частиною суші! :)

Віза до Гваделупи ( французький заморський департамент ) тепер так само нам по плечу!

Коли скасують шенгенські візи українцям

вкл. .

Останні осінні політичні події і ймовірне швидке підписання асоціації України з ЄС багатьох наштовхує на роздуми - а як це вплине на всі аспекти життя українців? Крім змін у сфері зовнішньої і внутрішньої торгівлі , асоціація з ЄС може принести і зміни в питанні візових відносин нашої держави з Європою в цілому і з країнами Шенгенської угоди зокрема. Багато задають питання - а коли скасують візовий режим з Європою для українців?

Чудо світу - ОАЕ

вкл. .

ОАЕ на мапі

Розмірковуючи про відпочинок в ОАЕ, багато хто розуміє відпочинок в Дубаї - і в цьому вони будуть праві! Але ОАЕ - це об'єднання не одного, а Дубаісразу декількох, і кожного по -своєму дивного, еміратів. А саме : Дубаї - найбагатший, європеїзований і коспомолітічний емірат. Шику і розкоші в Дубаї немає кінця і краю.

CouchSurfing або як дізнатися світ зсередини

вкл. .

Каучсерфінг

Все більше більше серед українців набирає популярність індивідуальний туризм. Багатьом вже не цікаво бути тур- роботом в руках не завжди компетентних , а іноді дорогих і нудних тур операторів та агентств , які часом за скромний , а іноді й ні , гонорар готові « подарувати » нам незабутній відпочинок. Побачити світ , пізнати культуру інших країн , познайомитися з новими людьми , спробувати на смак щось дивовижне і незнайоме - чим мені мрія ? Але для багатьох вона була і залишається недосяжною , звичайно ж , з причини дорожнечі заходів. Але ж недарма всім відома приказка говорить: « Якщо дуже захотіти , можна в космос полетіти ! » А тут то і не космос зовсім , а дуже навіть досяжні простори морів і суші нашої свами планети Земля.

Отримати візу до Іспанії в Києві

вкл. .

Получить визу в Испанию

Ви запланували поїздку до Іспанії?

Якою б не була мета - туризм, бізнес або щось інше, будьте впевнені, поїздка буде незабутньою! Давно доведений факт - Іспанія дивовижна за красою країна, з безліччю культурних та архітектурних пам'яток, з багатою історією і неповторною за красою природою. Щороку курорти Іспанії відвідують десятки тисяч туристів з України. Дивовижні Аліканте, Коста-Брава і Севілья завжди готові відчинити вам свої ласкаві обійми! Як і будь-якому громадянину України, вам для відвідування даної країни необхідно отримати візу до Іспанії.

Шенгенська мультивіза

вкл. .

Коротко. Мультивіза дасть можливість багаторазово відвідувати країну в перебігу конкретного періоду часу. Приставка "шенгенська" позначає, то що така мультивіза працюватиме на території шенген зони, тобто в країнах Європи.

EVISA-надає допомогу у відкритті шенгенської мультивізи!

Шенгенська мультивіза - причини оформлення

Анкета для отримання шенгенської візи

вкл. .

Коли оформляється шенгенська віза спершу заповнюється анкета - це основний формуляр з паспортної інформацією заповнює особи. Служити для аналізу даних при розгляді заявки на шенгенську візу в консульстві чи візовому центрі.

Документи для шенгенської візи

вкл. .

Як і дивно, документи для шенгенської візи потрібні, щоб перевірити Вас, як благонадійного громадянина з подальшим відкриттям візи. Під благонадійним мається на увазі, громадянин який розглядає одержання і використання шенгенської візи за призначенням і не збирається залишатися в шенген зоні з метою роботи чи проживання.

Шенгенська угода

вкл. .

Процес об'єднань в історії людства тривав давно і постійно. Добровільно чи ні але народи хочуть об'єднаються в союзи. У середині 20 ого століття, ряд європейських країн з метою організації переміщення всього рухомого і не рухомого між собою, поклали підставу до підписання шенгенської угоди.

Вартість Шенгенської візи для українців

вкл. .

Не для кого не є таємницею, що отримати шенгенську візу в нашій країні  не так легко, особливо самостійно. Це є великою проблемою для багатьох українців.   Занадто не простий процес оформлення змушує людей звертатися за сторонньою допомогою до  фахівців даної сфери. Виключно завдяки цьому факту, вартість шенгенської візи для українців зростає і перевищує первинну вартість за шенгенську візу яка витрачається на консульські витрати.

Яка реальна вартість шенгенської візи для українців?

Фактична вартість, вона ж і реальна вартість візи для українців Складає 35-60 євро, платити треба в гривнях за курсом НБУ. Ця плата є стандартною для більшості шенгенських країн і зобов'язує консульство прийняти ваші документи на розгляд.

Які ще витрати можуть бути?

У першу чергу це медичне страхування, процедура обов'язкова якщо Ви хочете щоб ваші документи були взагалі прийняті до розгляду. Також Вартість шенгенської візи для українців зростає при перекладах документів, що подаються, саме в такому перекладеному вигляді деякі консульства приймають документи. Існує також завірення документів у нотаріуса, що збільшує первинну вартість візи

На чому можна заощадити?

Як ви вже зрозуміли процес оформлення, може бути не таким вже й простим заняттям. Економія в даному випадку може бути абстрактною і ставитися більше не до грошей а до вашого часу і силам витраченим на пошук інформації та інших дій пов'язані з оформленням візи.

evisa може взяти на себе всі процеси оформлення та видати позитивні результат. Іншими словами шенгенська віза під ключ. Ви оплачуєте тільки за фактом відкритої візи. Також компанія веде інформаційну підтримку своїх клієнтів включаючи моменти перетину кордонів та інших правилах поведінки в шенген зоні.

Шенгенська зона

вкл. .

Європа - слово яке об'єднує територіально десятки європейських країн куди входить і Україна. Але є ще одне європейське об'єднання, куди з різних причин Україна не входить - це Шенгенська зона. Зі словом зона спливають не зовсім приємні асоціації, але до шенгенської зони це не має ніякого відношення. А зі словом шенген все добре. Це солодке і вабить до себе слово вже заманило і привернуло багатьох наших громадян.