Мультивіза Шенген

Мультивіза шенген до Європи

Мультивіза шенген - це віза багаторазового використання віза!

Якщо ВИ коли небудь зверталися в такі агенства, як EVISA - не великий центр візової підтримки, Вам швидше за все ставили запитання. Чи не потрібна Вам мультивіза в шенген? Ви не розуміли, що за питання такий то задається. Давайте розбиратися разом з цим поширюємо явищем, як мультивіза шенген.

Мультивіза шенген - це віза з багаторазовим, в рамках тимчасового коридору і з правом повторного в'їзду до шенгенської зони.

Іншими словами, якщо у вас є така шенгенська віза, вам дана можливість або право кілька разів заїжджати-виїжджати до країн ЄС. Ви напевно бачили фільм де громадянка земної цивілізації надавала в міжгалактичному космодромі свій мультіпаспорт, що давало їй можливість відправитися на другу планету. Також і мультивіза в шенген країни, дає вам можливість відправитися в одну з 27 земель Європи. Зазвичай мультивіза відкривається на період, починаючи з тридцяти днів прибування і дев'яноста днів коридору 90/30 до 5 років включно. Це довгі візи, на них зупиняють свою увагу ті, хто часто і багато подорожують, займаються бізнесом у Європі.

Особливості оформлення мультивізи

Не будемо вдаватися в подробиці, як саме відкривається мультивіза шенген. Одне можна сказати, що дану категорію віз можна оформити двома способами. Безпосередньо оформлення віз з особистою присутністю і без особистої присутності на співбесіді.

Мультивиза шенген от visaimho

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить