Віза на Мальту

Віза на Мальту для українців

Якщо ви запланували поїздку на Мальту, то напевно перше, на що треба знайти відповідь, а чи потрібна віза на Мальту (мальтійська віза) для українців. Відповідь проста - так, для відвідування цієї країни віза необхідна однозначно. Пом'якшувальним і приємним моментом для вас може бути те, що якщо у вас є на момент поїздки на Мальту, діюча шенгенська мультивіза, то отримувати окрему мальтійську візу немає необхідності.

Відповіді на питання: віза на Мальту - термін отримання, як отримати візу на Мальту, віза на Мальту вартість, як отримати мальтійську візу самостійно і віза на Мальту Київ, ви зможете знайти нижче, ознайомившись із запропонованою інформацією.

 

ВАРТІСТЬВІЗА НА МАЛЬТУ ВАРТІСТЬ

 

Віза по запрошенню 250€

 

 ВІЗА НА МАЛЬТУ ДОКУМЕНТИ

  • 2 фото,
  • Запрошення,
  • Копии внутр. паспорт (1-16 стр.)
  • Справка с работы (табличка за последние пол года)
  • Справка из банка (остаток на счету+ движение)
  • копия док. на недвижимость,(ордер, договор купли-продажи)
Мальта - маленький шматочок суші з багатющою історією.

На перший погляд зовсім крихітна Мальта може вас здивувати не тільки різномаїттям своїх пейзажів, а й глибиною своєї історії та культури. За весь період її відомого існування, кого тільки не заносило на цей острів! Перші поселенці тут були ще в епоху неоліту, приплили сюди найімовірніше з Сицилії. Далі були і фінікійці, прибуття яких знаменувало початок історії острова. Після фінікійців місцевість заселяли карфагеняни і римляни, потім люди прийшли з Візантії, потім і арабські панове, і нормани, а після них були навіть іспанці. Що й казати! Прогулюючись по звивистих вуличках Мальтійських містечок, пам'ятайте, що кожен придорожній камінь може бути залишком від якого-небудь фінікійського храму або, як мінімум, замку дивовижної краси. До цього додати мягчайшій середземноморський клімат Мальти, і можна сказати, що це райський шматочок суші, де ви зможете відпочити і душею і тілом, й збагатиться духовно і інтелектуально!

Віза на Мальту: як відкрити, яка вартість, різновиди віз.

Як вже ми повідомляли вище, якщо ви у вас є в наявності, на момент поїздки на Мальту, діюча шенгенська мульті віза, то відкривати окрему мальтійську візу немає необхідності. Якщо ви все ж спантеличена питанням, як відкрити візу на Мальту самостійно, то варто врахувати, що в Україні посольства і консульства Мальти немає! Найближче розташоване в РФ, у м. Москва, куди вам неодмінно необхідно буде їхати, або ж шукати довірену особу у Москві, оформляти на неї офіційну довіреність і ввіряти їй свою долю і свою поїздку. Документи для візи на Мальту досить стандартні, і являють собою поширений пакет документів, як на шенгенську візу. Якщо ви збираєтеся самостійно відкрити мальтійську візу, то будьте пильні до правильності збору документів, помилка в них загрожує відмовою у візі на Мальту!


Більш надійним способом відкрити візу на Мальту буде скористатися послугами агентства візової підтримки, яке візьме на себе всі клопоти з оформлення візи. Наше завдання - це ваша мальтійська віза без особистої присутності і в найкоротші терміни! За прийнятну ціну ми візьмемо на себе всі питання по збору, підготовці і подачі ваших документів у візовий центр Мальти. Від вас вимагається лише надати всі документи, якими ви володієте, сплатити послугу і отримати паспорт з візою! Ось і відповідь на просте питання, як отримати візу на Мальту? звертайтеся до професіоналів візової підтримки! Вартість візи на Мальту не перевищить ваші навіть найскромніші очікування!

Довіряйте професіоналам візової підтримки EVISA! Відпочивайте із задоволенням!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить