Віза до Литви

У 2004 році Литва стала членом ЄС, а в 2009 році Литва вступила в шенгенську угоду і тепер щоб відвідати цю країну потрібна віза до Литви. Компанія evisaо формляет шенгенські візи до Литви без особистої подачі документів.

Вартість візи до Литви

ЛИТВА
ПЕРІОД КАТЕГОРІЯ ЦІНА € ОФОРМЛЕННЯ УМОВИ
180\90 Бізнес\Туризм 450 7-10 дн. В чистий паспорт
180\90 Бізнес\Туризм 450 7-10 дн. В чистий паспорт
1 рік Бізнес\Туризм 500 7-10 дн. В чистий паспорт 
1 рік Бізнес\Туризм 650 3-5 дн. В чистий паспорт
2 роки Бізнес\Туризм 800 7-10 дн. Паспорт з візами
3 роки Бізнес\Туризм 1200 7-10 дн. Паспорт з візами
5 років Бізнес\Туризм  2000 7-10 дн. Паспорт з візами

Необхідні документи для візи до Литви

Основний пакет документів

  1. Паспорт закордонний, оригінал;
  2. Паспорт цивільний, копії всіх (з 1 - 16 стор);
  3. 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см;
  4. ІНН копія;
  5. Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €);
  6. Справка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців;
  7. Свідетельство про шлюб / розлучення, копія;
  8. Документи на майно, копії (квартира, будинок, зем. Ділянка, автомобіль);
  9. Для дітей. Свідоцтво про народження, копія;

Правильно перетнути кордон з литовською візою

Є поняття правильно, а є поняття ідеально. У разі перетину кордону з литовської візою, ідеальним варіантом буде прямий переліт з України до Литви. Таким чином, Ви отримаєте позначку саме Литовського митного контролю. Ця відмітка надалі буде мати важливу роль при повторному оформленні візи до Литви. Правильним може бути варіант трансферу через сусідні країни такі як Білорусь, Польща.

Литва вважається однією з найменших країн Європи, а деякі схили вважати її одну з наймолодших країн. Але це не так, литовці заселяли ці землі вже давно і налічує тисячолітню історію. Світанок держави прийшовся в період 15 - 16 століть в результаті союзу з Польщєю, що зробило Литву самим густонаселеним державою в той час. Але так тривало не довго, і хороші часи закінчилися. З приходом росіян, Литва згодом втратило свою і міць а політична капітуляція стерла Литву з політичної карти аж до 1990 року. Після розвалу радянського союзу.

На східному березі балтійського моря одне плем'я створило націю, виростило своїх воїнів розвинуло торгівлю, знайшло своє багатство і своїх власних богів. Литва в 1253 році коли пап римський визнав Міндолгоса королем Литви, вона стала державою і за західними стандартами. Сліди того середньовічної держави, величного і могутнього князівства можна знайти в самому центрі Вільнюса столиці сучасної литовської республіки. Вільнюський кафедральний собор стоїть на фундаменті першого кафедрального костелу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить