Віза до Латвії

Якщо ви зібралися відвідати Латвію, обов'язковою умовою її відвідування буде наявність пропускного документа - візи до Латвії для українців. Річна віза до Латвії в Києві - ціна, необхідні документи, терміни оформлення візи

Вартість візи до Латвії

ЛАТВІЯ
ПЕРИОД КАТЕГОРИЯ ЦЕНА € СРОКИ УСЛОВИЯ
360\180 Бизнес\м 600 14-21 дн В любой паспорт запрос

Латвія входить до списку країн колишнього соцтабору. Як і більшість колишніх союзних республік СРСР, вона отримала свою незалежність в період 90-91 років 20- го сторіччя. У 2004 році країна стала членом ЄС і увійшла в шенгенську зону. Так само вона є членом СОТ, ООН і НАТО. Латвія розташована в Північній Європі, межує з Росією (Калінінградська область), Білорусією, Литвою та Естонією. Омивається водами Балтійського моря. Відноситься до групи країн Прибалтики. Столиця - Рига, населення близько 2 млн. чоловік.

Грошові одиниці - латвійський лат та євро. Клімат - морської та среднеконтінентальний, помірний, з теплою зимою і прохолодним літом. Латвія вигідно відрізняється від інших країн ЄС своєю відмінною екологією. Серед країн Прибалтики вона займає перше місце за екологічності. За індексом екологічної діяльності вона ДРУГА У СВІТІ, пропустивши вперед тільки Швейцарію.Латвія на карті Європи.

Латвія - перлина Прибалтики

благородіє своїй екологічності, багатій природі і невеликий щільності населення Латвія вельми комфортна країна для проживання. Чим же вона може бути цікава для туриста? У Латвії багате історичне минуле. Побувавши у складі ненависного СРСР, вона зуміла зберегти безліч культурних, історичних та архітектурних пам'яток. Чи не вітаючи і не беручи радянську владу, латвійці намагалися не потрапляти під її вплив і зберігати свою історію і самобутність.

Тому візит до Латвії точно вам послужить джерелом відмінної відпочинку, вона багата цікавими місцевими пам'ятками, населена відкритими і усміхненим корінними жителями, більшість яких, на наше щастя і радості, володіють російською мовою . Русский у Латвії - другий з розповсюдження мову.

Віза до Латвії для українців

Як вже згадувалося вище, Латвія входить до складу ЄС і є учасницею шенгенської угоди . Щоб відвідати цю країну, нашим співгромадянам потрібна віза до Латвії. Залежно від мети і тривалості поїздки, може знадобиться туристична латвійська віза, гостьова латвійська віза, транзитна віза до Латвії, річна віза до Латвії або віза на півроку.

Якщо ви маєте намір їхати в гості, тоді вам знадобитися віза до Латвії на запрошення . Якщо не хочете займатися особисто оформленням візи, то самостійно отримати візу до Латвії буде вам непросто. Це пов'язано з тим, що отримати \ відкрити латвійську візу не так вже й легко. Маленька і затишна північно- європейська країна неохоче впускає туристів або відвідувачів, мета і гарантії повернення яких викликають у неї сумнів.

Тому, якщо ви не працюєте офіційно, або ваш офіційний дохід невеликий, то віза для безробітного до Латвії - це ризик отримати відмову. Так само не варто подавати в пакеті документів на отримання візи липові довідки, т.к. ризикуєте мало того, що відмова отримати, так ще й у чорний список потрапити, тоді шлях до Латвії для вас буде закритий надовго.

Готова віза до Латвії в чистий паспорт від EVISA

Якщо ви не хочете ризикувати, або витрачати свій час на турботи з оформлення візи, то EVISA рада вам запропонувати перелік послуг щодо країні, в які входять: «річна латвійська віза », «річна латвійська віза в чистий паспорт». І ви в найкоротший термін і за невелику плату отримаєте пропускний квиток в шенген ! Саме в шенген ! Приємною стороною латвійської візи буде те, що з нею ви можете відвідувати будь-яку з країн шенгенської угоди, звичайно ж, не забуваючи виконати правило першого в'їзду, тобто заїхати перший раз до Латвії.

Довіряйте професіоналам!
Замовляйте послугу «річна віза до Латвії в чистий паспорт » від EVISA 

Читайте также виза в Латвию

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить