Віза до Італії

Віза до Італії для українців

Громадянам України для відвідування Італії необхідна віза до Італії. Якщо в паспорті стоїть діюча шенгенська віза, то з нею так само можна відвідувати Італію, але при дотриманні певних правил, основне з яких - правило першого в'їзду в шенген.

Вартість віз до Італії

ІТАЛІЯ
ПЕРИОД КАТЕГОРИЯ ЦЕНА € СРОКИ УСЛОВИЯ
30\14 Туризм\1 160 7 дн В любой паспорт\ос. подача
30\14 Туризм\1 250 7 дн В любой паспорт
180\90 Бизнес\м 550 7-14 дн В любой паспорт запрос
360\180 Бизнес\м 700 7-14 дн Паспорт с визами запрос

Документи на візу до Італії

 1. Паспорт закордонний.
 2. Паспорт цивільний, копії всіх (з 1 - 16 стор ).
 3. 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см.
 4. ІПН копія.

  + до цим документом можуть бути додані наступні документи:

  1. Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €).
  2. Довідка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців + копії трудової книжки.
  3. Свідоцтво про шлюб / розлучення, копія.
  4. Документи на майно, копії (квартира, будинок, зем. ділянку, автомобіль).
  5. Для дітей. Свідоцтво про народження, копія.
  6. Довідка зі школи, ВУЗу
Італія - країна нескінченного пізнання

Італія - країна з багатим історичним минулим. Навіть поганим знавцям історичних фактів добре відомо словосполучення «Стародавній Рим». Крім багатогранного історичного минулого, дбайливо збереженого італійцями, і представленого на загальний огляд всім подорожуючим по Італії, є ще кілька незаперечних причин побувати в Італії. Відмінний клімат і різноманітність пропозицій для відпочинку : пляж, море і екзотика чи музеї, історія та культура.

Можливість знайти для туризму як гучне місце, де ви завжди зможете знайти цікаву компанію і добре провести час, так і відшукати тихий куточок, у якому зможете усамітнитися з сім'єю і провести кілька незабутніх днів або тижнів на лоні унікальної італійської природи. Окремою причиною відвідати Італію служить всесвітньо відома італійська кухня !

Чи правда, що будь-яка шенгенська віза - це перепустка і в Італію?

Для того, щоб відвідати Італію будь-якому українцеві, без варіантів знадобиться віза. Безумовно, ідеальним варіантом буде італійська віза, але в даній ситуації існують і інші можливості. Якщо у вас на поточний момент стоїть в паспорті шенгенська віза - або одноразова НЕ від'їзженими, або езженая мультивіза - то будь-яка з них дає вам право відвідати і Італію в тому числі, тому що ця країна є частиною шенгенської зони. Але є кілька правил, яких треба дотримується у разі наявності шенгенської візи іншої країни.

Наприклад, якщо у вас є діюча віза в шенгенську країну, яка територіально знаходиться ближче до України, ніж Італія, то вам обов'язково необхідно дотримати правило першого в'їзду. У разі, якщо у вас одноразова туристична словацька віза, то вам ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно заїхати спочатку до Словаччини, а далі добиратися до Італії будь-яким зручним способом.

Якщо у вас в паспорті вже езженая шенгенська мультивіза, наприклад Литви, то ви можете летіти до Італії і безпосередньо, хоча надалі це може мати значення для відмови в отриманні ще однієї, більш тривалої литовської візи, тому що в даному випадку у вас мало місце нецільове використання візи.

Іспанська віза - найбільш зручний пропуск до Італії.

Читать также виза в Италию

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить