Громадянство Угорщини

Угорське громадянство для українців і громадян СНД

Ви задалися питанням отримання другого громадянства ЄС? Розуміючи всі можливі його переваги і вигоди, які можете придбати, ви впевнилися, що ця дія є на сьогодні, навіть більш необхідністю, ніж просто побажанням. Прийнявши рішення, перед вами стає питання, а як це зробити? Як отримати друге громадянство? Яку країну вибрати або, скоріше, в які саме країни можна записатися громадянином? Скільки коштує отримати друге громадянство? Та й, чи можливо це зробити самостійно? Безліч питань, відповіді на які завжди знайдуться в мережі Інтернет, але застосувати або реалізувати їх на практиці самостійно проблематично, хоча можливо. Плюс до всього, кожному хочеться, вкладаючи гроші, отримати гарантії успіху заходу. Можна ще довго продовжувати список труднощів, з якими ви напевно зіткнетеся при самостійному поглибленні в питання, - як отримати друге громадянство.

Для того, що б отримати максимум інформації, а на виході - найкращий результат за прийнятну ціну, і в приємний термін - звертайтеся до професіоналів! Компанія evisa пропонує послугу допомоги в отриманні другого громадянства! У списку послуг компанії на сьогодні: допомога в отриманні другого громадянства Угорщини та громадянства Словаччини.

Чому Угорське громадянство

Угорщина повноправний член Євросоюзу і Шенгенсокго угоди. Після того, як ви отримуєте громадянство в Угорщині, немає необхідності проживати там постійно, або мати там прописку. Ця країна допускає подвійне громадянство, а значить, вам немає необхідності відмовлятися від свого поточного, залишаючись громадянином України або іншої країни СНД. І, звичайно ж, безвізовий режим і відсутність обмежень по термінах перебування в більш ніж 150 країнах.

Як отримати громадянство Угорщини. Варіант «Репатріація»

evisa надає послуги допомоги з отримання громадянства Угорщини.

Етапи отримання громадянства:
  • Формування та аналіз необхідних документів.
  • Подача документів на встановлення юридичного факту можливого угорського причастя.
  • Супровід документів на етапі розгляду судом та іншими інстанціями.
  • Відновлення фактів, на підставі яких видається громадянство Угорщини.
  • Доформування пакету документів та подача на отримання громадянства.
Присяга

Оплата послуг evisa також здійснюється в кілька етапів: • Передоплата 500 євро + укладення договору про співпрацю за фактом розгляду пакету документів та отримання позитивної резолюції юридичної служби. • Оплата 2250 євро для громадян України і 4750 для громадян Росії за фактом отримання на руки документа, який підтверджує факт прийняття вашої заяви на Угорське громадянство відповідним уповноваженим органом Угорщини. • Оплата 3250 євро для українців і 6750 для громадян Росії за фактом видачі запрошення на присягу, отримуючи угорське громадянство.

Загальна вартість оформлення Угорського громадянства для українців 6000 у.о, для росіян 12000 у.о

Термін, протягом якого ви можете отримати громадянство Угорщини, становить період від 4 до 6 місяців.

evisa - ваш надійний провідник у світ незліченних можливостей європейського громадянства!

Комментарии   

+1 # Іван 18.05.2015 15:14
Доброго дня.
Маю досить складну ситуацію.
Хочу виїхати в сполучені штати, але ось так виглядає ситуація:
маю дві відмови в американському посольстві (2013, 2014), одну в канадському (2015), мої відбитки пальців там засвічені вже.
Думав зробити угорське громадянство.
Однак, коли мені назначили співбесіду на отримання паспорта - я не зміг приїхати фізично, був на той момент в Латинській Америці.
Чи варто ще раз робити спробу отримання угорського громадянства? тобто, я там також, мабуть, засвічений, що вже була зібрана інформація про мене, був запис на співбесіду і я не зявився.
який варіант найоптимальніший, що б порадили?
Дякую
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить