Як поводити себе у ОАЕ

Дотримуючись дещо не складних правил, ви зможете без проблем та наслідків відпочивати в ОАЕ, і з гарантією зможете отримати візу для наступної поїздки. Ми постараємося сформулювати найбільш важливі правила поведінки для туристів в ОАЕ, особливо це стосується молодих дівчат.
  • Вживати алкоголь до ОАЕ можна тільки досягли 21 -річного віку. Розпивати спиртні напої або з'являтися в явно нетверезому стані в громадських місцях неприпустимо і категорично заборонено!
  • Агресивна поведінка, хамство, нецензурна мова до ОАЕ теж під забороною. Куріння допустимо тільки в спеціально під те відведених місцях.
  • Всім пристрасним і закоханим особам в Еміратах так само прийдеться себе стримувати ! Прояв почуттів у громадських місцях неприйнятно! Не можна цілуватися, триматися за руки, обніматися або проявляти елементи сексуальної поведінки. В іншому випадку вам може загрожувати арешт і тюремне ув'язнення терміном до одного місяця. Чоловіки між собою зможуть тиснути один одному руки, тоді як жінкам це робити заборонено.
  • Бажаючим бути на зв'язку з родичами і друзями за допомогою Skype, варто знати, що до ОАЕ ця програма заборонена! Якщо ви будете помічені за її використанням, то штрафу вам не уникнути!
  • Цікавим і велелюбним туристам чоловічої статі треба пам'ятати, що їм неприйнятно розглядати арабських жінок, або встановлювати з ними зоровий контакт. З боку арабського чоловіка або чоловіка це може бути сприйнято як сексуальне домагання.
  • відвідуваним ОАЕ в період свята Рамадан, коли всі мусульмани дотримуються суворого посту і не їдять від світанку до заходу сонця, туристам дозволено їсти і пити в виділених місцях, екранізованих від погляду інших громадян, в отеленнях або ресторанах. Якщо ви побажаєте влаштувати пікнік, будте готові заплатити штраф.
  • Жінкам треба бути готовим, що в будь-яку температуру, а до ОАЕ більшу частину часу дуже жарко, ні в якому разі не можна носити відвертий одяг! У купальнику можна знаходиться тільки на пляжі або у басейну, в інших випадках ніяких коротких спідниць, відвертих декольте або прозорих суконь!
  • Хлопцям і чоловікам теж не рекомендовано одягати шорти і майки. Це скоріше мають бути штани і зверху футболка або сорочка.

    >>> Віза до ОАЕ головна сторінка

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить