Віза до Греції

Віза до Греції у Києві

Компанія evisa займається оформленням туристичних віз до Греції в Києві. У нашому арсеналі представлені всі можливі візи по періоду перебування. Починаючи від 45/30 днів до 360/90 днів перебування. Нагадуємо, що шенгенська віза до Греції підходить для поїздок в усі країни шенгенської зони.

ПЕРИОД КАТЕГОРИЯ ЦЕНА € СРОКИ УСЛОВИЯ
45\30 Туризм\1\2 185\205 1-3 дн В любой паспорт
90\45 Туризм\м 350 3-7 дн В любой паспорт
180\90 Туризм\м 450 3-7 дн В любой паспорт
1 год Туризм\м 550  3-7 дн В любой паспорт
2 года Туризм\м 1100 3-7 дн Паспорт с визами 
3 года Туризм\м 1300 3-7 дн Паспорт с визами 
5 лет Туризм\м  2000 3-7 дн Паспорт с визами 

ЗАМОВИТИ ВІЗУ   (063)391-35-37   (095)833-56-66   (067)138-94-97

Документи для візи у Грецію

  • Паспорт закордонний;
  • Паспорт цивільний, копії з відмітками;
  • 2 фотокартки 3,5 на 4,5 см.
  • ІПН копія.
  • Довідка з банку про наявність коштів на рахунку (чим більше тим краще, мінімум 1000 €). НЕОБОВ'ЯЗКОВО
  • Довідка з роботи з табличкою по з / п за останні 6 місяців. НЕОБОВ'ЯЗКОВО

Для дітей

  • Свідоцтво про народження, копія.
  • Довідка зі школи, ВУЗу
  • Дозвіл від одного з батьків на виїзд (нотаріально завірена копія)

Все в цьому світі починається з мрії, і довгий час наша країна була в списку невиїзних, а якщо хто і виїжджав то відразу записувався в зростаючий список нелегалів. І якби в той час вам сказали, що ви змогли б легальним способом виїхати за кордон ви б швидше за все розсміялися. А якби Вам сказали, що Ви можете отримати візу в Грецію то це по здавалося б взагалі фантазією і нездійсненною мрією.

Навіть з урахуванням того, що доступність подорожей по всьому світу стала очевидною, можна сказати, що, на жаль, не завжди, уявна простота і легкість у плануванні поїздки за кордон, в реальному часі не обертатися розчаруванням і не стиковками. Всупереч усної інформації від туристичних компаній та ЗМІ, ми страждаємо від конкретних дій, які спостерігаються з боку консульств і посольств, які «ховають» наші Наполеонівські плани на відпочинок або роботу, відмовляючи громадянам України в отриманні візи.

Але часи змінюються, і мрії стають більш реальними. Хто б що не говорив, але інтеграція в бік Європи все таки простежується. На даний момент тисячі віз оформлюється щороку в тому числі і шенгенська віза до Греції. Саме Греція стала відкриттям у новому році як країна яка почала лояльно ставитися до наших громадян. Отже мрія під назвою, віза до Греції стала цілком реальною.

Можливість з'явилася, але ніхто не відміняв того факту, що для того щоб оформлялася віза до Греції для українців потрібно готуватися. Готуватися потрібно ретельно і скрупульозно адже одна помилка може спричинити за собою вже не оборотні наслідки.

І так можливість є, тепер потрібно вирішити як ви будете її оформляти. Звичайно Ви маєте всі можливості для самостійного оформлення, і це ваше право. на багатьох сайтах є коротка інформація про перелік документів, та іншої інформації для подачі документів в посольство.

На нашому сайті ви також можете ознайомитися зі списком необхідних документів, а зателефонувавши до нас в офіс ви можете отримати первинну інформацію, яка допоможе вам для того щоб а вас була віза до Греції для українців. Також по телефону або особисто ви можете скористатися нашим послугами інформаційної підтримки. Ми давно займаємося такого роду послугами і маємо великий досвід в цьому. Саме цей досвід допоможе вам у відкритті шлях до Греції.

Складності оформлення візи до Греції

Так, чому ж, незважаючи на рясну рекламу туристичних напрямків по всьому світу, а так само, широку пропаганду відпочинку в екзотичних та Європейських країнах, наші громадяни залишаються без офіційних дозволів на в'їзд в країну? Відповідь на це питання досить простий. Справа не в самих країнах і співробітниках їх консульств, а в нас самих, в моменти, коли ми намагаємося самостійно зібрати всі документи і заповнити всі бланки для отримання візи. Стикаючись з цим доти, поки не дійдемо висновку, що оформлення візи завжди потрібно доручати тільки професіоналам, ми знову і знову ризикуємо зібрати не повний пакет документів. Ми побоюємося заповнити бланки невірно або не повністю, зрештою, боїмося просто сказати пару зайвих слів на співбесіді - і все, дорога в цю країну нам закрита. А так хотілося провести відпустку в Африці чи Греції!

Таким чином, ми з Вами підібралися до головного питання, що цікавить в дану хвилину. Як отримати візу для українців, наприклад, до Греції, не ризикуючи зіткнутися з відмовою в ній? Незважаючи на те, що посольство Греції щодня видає сотні віз, самостійний процес щодо їх оформлення може стати великим розчаруванням, оскільки вимагає величезної кількості всіляких довідок, виписок і документів. Ті з мандрівників, які вже стикалися з процесом оформлення візи до Греції для громадян України, легко підтвердять Вам існування чималих труднощів і нюансів. Але, навіщо ж, наступати на чужі граблі, коли їх можна обійти. І обійти дуже легко - звернутися за допомогою в оформленні візи до Греції для українців в компанію - evisa.

У будь-який час року, аж до самих насичених періодів відпусток і шкільних канікул, ми гарантуємо Вам швидке і якісне оформлення візи до Греції, як, власне, і в будь-яку іншу країну, що вимагає для в'їзду на свою т ...

Читать также виза в Грецию http://visaimho.com/greece.html

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить